Twee grote keramieken vazen met Chinees blauw geglazuurd decor, draken en olifantenkoppen, 20e eeuw, in goede staat 61cm.
Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Oude antieke Chinees porseleinen dekselvaas met geisha decor en tekens op deksel, 1e helft 20e eeuw( rood zegelmerk) 27cm. Cond;G
Grote Yixing vaas omstreeks 1900 China, met drakendecor, in goede staat (gemerkt) 25cm. Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G
Vijf oude gemerkte Chinese Yixing theepotjes 2e helft 20e eeuw 8-17cm. Cond:G
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw of ouder 21x19ø Cond:G
Oude grote Chinees porseleinen familie roze tegel, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 32x22cm. Cond;G
Grote 19e-20e eeuwse Chinese voorraadpot met bloemvaasdecor en teksten, familie Verte, met houten deksel, 29x19,5cm. Cond:G
Twee grote Makkums polychrome aardewerken bloempotten, 20e eeuw octagonaal 19x29x29cm. Cond;G
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Drie delen polychrome Makkums aardewerk 20e eeuw theebus, 2 dekseldozen. 13-19cm. Cond:G
Vier Makkums polychrome aardewerken kommen, 20e eeuw, in goede staat 15-21cm. Cond:G
Drie delen Makkums polychroom aardewerk, kastkom,bonbonniere, gemberpot, 10-17cm.
Zes delen Makkums polychrome aardewerk, 20e eeuw 2 schalen en 4 schotels, 10-22cm. Cond;G
Drie oude polychrome Makkums sierborden in goede staat 23-28cm. Cond:G
Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Vijf diverse Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, 1 bord, beker, melkkan, pijpvaasje, grote schenkkan 8-21cm.
Grote Makkumse porseleinen knobbelvaas, polychrome, 2e helft 20e eeuw 34cm. Cond;G
Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.
Negentiende eeuws porseleinen koffieservies gemerkt C.T met kroon, handbeschilderd, goud en floraal decor, bestaande uit: koffiekan, theekan, melk en suikerpot, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1s...
Twee antieke Delftsblauwe aardewerken dekselvazen, gemerkt W. 18e 19e eeuw, en 1 gemeerkt v.d. Duijn 19e eeuw, Deksel vastgemaakt. chip deksel 37-38cm.
Duits porselein ontbijtservies, Bavaria Schumann Arzberg omstreeks 1930. 1 schaal, theepot, 6 kop en schotels, 6 ontbijtborden(Cakeborden) melk en suikerpot(minimale chip mogelijk) 7-25cm. Cond:G
Japans 3 delig Satsuma keramieken kaststel, 20e eeuw in goede staat 38-42cm.
Antieke Jugendstil Royal Dux porseleinen schaal met wolf in de klem, omstreeks 1900 16x27x18cm.
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen trekpot met dansende figuren in tuindecor, 10x16,5x10,5øcm. Cond:G
Antieke Chinese gemerkte Yixing theepot met blauw-wit floraal emaille decor, 13x18x14,5ø, in goede staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met vogels en floraal decor, beide haarscheur, 21,4øcm. Cond;R
Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat
Achttiende eeuws Chinees diep bordje met tuindecor en haarlijn, 3x16,5øcm. Cond;R
30er jaren Duitse Hutschenreuther porseleinen vaas(selb. Bavaria) met floraal en gouddecor, in goede staat 16x15,5ø Cond:G
Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R
Vier porseleinen Villeroy en Boch figuren door R. Benedikt 2e helft 20e eeuw 1 tennisracket gelijmd. 11-25cm. Cond;R/G
Antieke porseleinen tabakspot in de vorm van een Javaanse jongen, omstreeks 1880 in goede staat 13cm.
Oude Duitse figurengroep omstreeks 1920 Thüringen, chique paar met bloem, licht beschadigd. 13cm. Cond:R
Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar, in goede staat 14cm.
Duitse Dresden porseleinen kaarskandelaar met putti 30-50er jaren met opgewerkt rozendecor, in goede staat 20cm. Cond;G
Twee antieke porseleinen figuren Duitsland, haan omstreeks 1920 Volkstedt, kandelaar Dresden omstreeks 1950. 14,5-24cm. Cond:G
Twee maal Duits antiek porselein, boerin met gevogelte(gemerkt, vinger af) en een bord, Weihnachten 1929 Rosenthal Heinrich Fink
Oude Chinese Yixing theepot in hazelnootvorm, gemerkt, 20e eeuw, 12,5x15,5x9,5øcm. Cond:G
Grote Chinese Jade draak, 20e eeuw in goede staat 20x27x9cm. Cond:G
Drie Thüringer porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw 32-33cm. Cond:G
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M
Grote japanse of Chinese Yixing drakenvaas omstreeks 1900 in goede staat 40x28øcm.
Chinese yixing theepot 20e eeuw pompoenvorm, in goede staat 11x17x11øcm.
Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Twee Chinese jade gestoken madaillon plaquettes met goudkleurige laagm chionese tekens en floraal decor. 21e eeuw, 1x7cm.
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R
Chinees porseleinen staf met drakendecor, 1e helft 20e eeuw 39cm. Cond;G
2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R
Grote chinees porseleinen kom Guang Chi gemerkt, 19e-20e eeuw met foohonden en bok decor, 9x20øcm. Cond;G
Oude Chinese kantonese vaas met krijgers, 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 30cm.
Grote oude Chinese spekstenen beeld, 20e eeuw krijger meet foohond in goede staat 32x23x15cm. Cond:G
Twee oude japanse satsuma beelden 1e helft 20e eeuw, 1x boedha 1x rookverdrijver in geisha vorm 26cm. Cond;G
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, 11x18x11øcm. Cond:G
Grote Hollandse keramieken vaas, Ikora, met Oosters decor, 20e eeuw in goede staat 31cm. Cond:G
Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R
Antieke Engelse keramieken bolvaas, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt met floraal landschap en figurendecor 34x19ø Cond:G
Negentiende eeuwse porseleinen chocoladekan met porseleinen tablet met brons, en 4 kop en schotels(kopje extra, schotel gelijmd, verder in goede staat 5,5-23cm. Cond:R/G
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 2x Villeroy en Boch, 3x Minton England 26-28cm. Cond:R/G
Antiek porseleinen theeservies omstreeks 1900 bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, kokjesschaal, 12 kop en schotels. met floraal en gouddecor, onduidelijk gemerkt, in goede staat, chips mogelij...
Zes maal Villeroy en Boch porseleinen sierborden 2x decor unicef 1979-1978 2x Frühling,Sommer, Villeroy en Boch Heinrich. 19,5ø-24,5ø cm. Cond;G
Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G
Oud lampetstel J.J Keramik 20e eeuw 4 delig bloemendecor, in goede staat 14-37cm.
Antieke renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen monogram I.B. in goede staat 23,7øcm.
Grote antieke Petrug Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 in goede staat 39ø Cond:G
Grote antieke Duitse balsende auerhaan, omstreeks 1920/ 22x22x14cm. Cond;G
Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G
Twee gemerkte bisquit porseleinen figuren Frankrijk 20e eeuw gemerkt Roger, beschadigingen aan de handen. 19-23cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G
Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.
Grote gesigneerde keramieken schelp door Vallauris schelp op voet met vissen koraal en zeester, omstreeks 1950, 24x13x21cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen wijsheer met wandelstok, handbeschilderd, gemerkt, 2e helft 20e eeuw. Cond:G
Grote Chinees porseleinen figuur, heer met kind, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 45cm.
Grote Chinees porseleinen wijsheer, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 45cm. Cond:G
Oude Japanse porseleinen figuur, handbeschilderd, met bloemendecor, 20e eeuw in goede staat 33cm.
Lot van 14 delen oud Chinees porselein, 19e-20e eeuw o.a. Quan Yin kopjes, snuffbottles, dekseldozen, theepot, dekselvaas, minimale chip bij kopjes mogelijk. 6-25cm. Cond:G
Vijfentwintig diverse handgeschilderde borden met floraal decor, minimale chip mogelijk Cond;G
Zeer kleine 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen trekpot, deksel gerestaureerd. Cond:R
Vier grote Duitse porseleinen sierschotels Kaiser met oosters decor, omstreeks 1980 in goede staat 32-39cm.
Grote Kang Xy gemerkte Chinees porseleinen dekselvaas in keizerlijk geel met drakendecor en herten in landschap.20e eeuw. 43,3x20,3øcm. Cond:G
Twee delen porselein 19e eeuw, staffordshire figuur met vaas en 1x bisquit porselein bloemenvaas met putti en lam, Duitsland, 15-12cm. Cond;G
Acht delen Chinees porselein 19e eeuw, 6 kleine rijstwijn kopjes met teksten en figuren in natuur, 2 kommen met floraal decor. 3,3x10,7øcm. Cond:G