Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Hollandse eikenhouten Louis Quinze barokcommode omstreeks 1800, met bronzen beslag 4 lades en klauwpoten, in goede staat 87x91x56cm.
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G
E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.
Zeldzaam Empire mahoniehouten belijmde naaitafel, omstreeks 1820 met binnenwerk en vakverdeling, deksels met been, minimale fineerschade 75x40x49cm. Cond:G
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G
Origineel antiek kinderbankje met vlechtwerkzitting, zwart en met gouden beschildering, in goede staat 71x97x43cm.
Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades en messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G
Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G
Negentiende eeuwse notenhouten ovale tafel met 3 spantpoot en gechulpte ondertafelrand, in goede staat 77x89x69cm.
Oorhangers zilver gerhodineerd, 925/000 met parelmoer en zirconia. Staafoorhangers met onderaan een hartvormige zirconia, ø 11 mm. Hierboven zit een trapeziumstuk met parelmoer. Lengte 25 mm. ca 8.3 g...