Laat 18e eeuwse Amsterdams wortelnoten staande klok, Johannes Bredero 'hage (De Haag) met wekker en secondenaanduiding, dagaanduiding, maanstand. In goede originele staat, lichte beschadigingen, mooie...
Antieke Franse vuurvergulde pendule omstreeks 1800, zeldzaam model met zeldzaam uurwerk, kwartierslag repetitie op 2 bellen met 4 slagwerkhamers, functies niet getest! uurwerk mogelijk niet oorspronke...
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk, ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, functies niet getest! 68x37x21cm. Cond:G
Zeldzame Franse Louis Seize tafelregulateur met kwartierslag op dubbele bel, omstreeks 1780, vuurvergulde klokkast eimalle wijzerplaat, onder glazen stolp(van latere datum) 43x25x16cm. Cond:G
Vuurvergulde bronzen Franse directoir pendule, Guiot a Paris omstreeks 1800, mooie vergulding, gave wijzerplaat, complete klok, niets mist,voorstelling met elf en putti. 8 daags origineel uurwerk met ...
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Vroeg 19e eeuwse Weense schilderijklok omstreeks 1820, halfuurslag met touwtjesslinger, figuren bij kampvuur in bos, olieverf op linnen 76x78cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse Weense Boudoir klok met spiegel en lade, omstreeks 1820, houtgestoken met vergulding, stil uurwerk, emaille wijzerplaat, 38x36x27cm.
Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G
Grote antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830 voorstelling Romeinse vrouw met anker, tropisch fruit en peddel, vergulding in goede staat 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en...
Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Zeldzame grote Franse bronzen pendule met vuurvergulde bronzen versieringen, omstreeks 1830 Genie de la Seine, 8 daags uurwerk, halfuuslag, touwtjesslinger, in zeer goede staat 54cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmeren basement omstreeks 1860 Deniere de bronzes a Paris, verguld brons en donker gepatineerde bronzen putti, minimale chip marmer, 8 daags uurwe...
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Religieuse pendule, boulle koperinleg, omstreeks 1870, vergulde messing versieringen, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 57cm. Cond:R/G
Leuke vuurvergulde Franse pendule, empire omstreeks 1800, duiven bij waterbron, mooie vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag, touwtjesslinger 34cm. Cond:G
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Zeldzame zware bronzen lenzkirch klok, retour de Egypt omstreeks 1910, lenzkirch 1 million nr. 479264, vergulde cijfers en wijzers, in zeer goede originele staat 29cm. Cond:G
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....