Ovale zilveren presenteerblad, 925/000, versierd met parelrand. Importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage jl.; J:1993 ca. 502 gr. 34x24 cm. In goede staat
Hanger zilver, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen grote zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 10....
Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.
Gesigneerde Franse vergulde bronzen figuur, op zwart marmeren basement, J. du Bois Paris. 18,5cm. inclusief Basement. Cond:G
Antieke ketting gemaakt van gevlochten haar versierd met 2 gouden stukken, versierd met Biedermeier gravures en bijpassende eindstukken. 585/000. Haar laat iets los. Lengte 33 cm De gouden stukjes he...
Twee NS loks H0 spoor: 1x Lima NS lok 1605 (in Roco doos) en 1x Roco 43675 NS lok 1605 in originele doos. Roco lok is beschadigd, beide loks in gebruikte staat.
Zilveren taartschep met 6 theelepels, 835/000. Taartschep met getorste steel met bladvormige schep met vlinder en bekroond met een blad, jl.: G;1916. En 6 theelepels met puntvormige bak en een steel v...
Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund
Grote Chinese bronzen boedha op lotusbloem, gemerkt, 21e eeuw 45cm. Cond;G
Opaline tafelstuk met zilveren voet, 835/000 op houten basement. 2 Opaline vaasjes met geschulpte omgekrulde rand op zilveren ronde voet met bewerking geplaatst op een houten basement op ivoren pootje...
Bijbel voorzien van zilveren sloten, 835/000. Bijbel, het nieuwe testament, 1832, met zwarte lederen omslag versierd met 2 sloten met laat Empire bewerking, met lijnen en rozetten. MT.: A.Graves Kooim...
Kavel met 15 Roco H0 wagons in originele dozen: 46384, 46652, 46174, 46142, 47530, 46683.3, 46174, 46142, 4-bak, 46425, 46249, 67728, 27727, 2x67729. Diverse condities
Gouden hanger, 750/000, in de vorm van een hart, open aan de achterzijde, versierd met een liefdespaar. Het hart is aan de voorzijde voorzien van een matte bewerking. grootte 23x14 mm. ca 6,2 gr. Nieu...
Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrpen, oude belastingkeur en amsterdam keur ca 30gr. 9x7x2cm.
Lot sieraden bestaande uit 2 zilveren hangers, een broche van manchetknopen, een hanger met parelmoer en een hanger met munt
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Drie zilveren lepels, 835/000, bestaande uit 2 theeduimen met vlinderbak en kolenbak en een suikerlepel met gecontourneerde bak met gravure en agaten steel. 10-15 cm. In goede staat
Antieke Oosterse figuur omstreeks 1900, compositiemetaal, in goede staat 35cm.
Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat
Wildcouvert voorzien van zilveren grepen, 835/000. Een wildcouvert bestaande uit een mes en een vleesvork met hoekig geslepen heften. MT.: J.A.A.Gerritsen, Amsterdam/ Zeist 1906-1919. Gekeurd met een ...
Gouden collier en hanger, 585/000. Hanger in de vorm van een kwastje, antiek model, GG 585/000, lengte 41 mm. De hanger hangt aan een Gourmetcollier, ø 1,5mm en 45 cm lang met tussenoog op 43 cm. Tota...
Kavel met 10 Roco H0 wagons in originele dozen: 45314, 45315, 45316, 44284, 44291, 44289, 44282, 45317, 45760, 45761.
Kavel met 10 Piko H0 wagons in originele dozen: 58043, 54400, 57750, 57750, 95940, 95570, 54394, 54333, 95588, 58050