Vroege degen met bronzen heft, 18e eeuws of ouder in goede staat, mooie patina, 80cm.
Oosterse sabel in houten schede met houten heft 20e eeuw 90cm. Cond:G
Twee oude Spaanse kapmessen, gemerkt Cornetia, 20e eeuw in goede staat 83cm.
Verzilverde Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G
Neogotische bronzen kistje met diverse figuren voorstellingen, 19-20e eeuw. 7,5x14x9cm. Cond:G
Prachtige vroeg 19e eeuwse pallisanderhouten theekist met bandintarsia en benen sleutelplaat op origineel koperen pootje, 17x19x11,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G
Antieke notariskist met slot op deksel in de vorm van een boek, omstreeks 1900.
Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G
Bewerkte kist met korintische zuilen en bogen met intarsia, 20e eeuw, stukjes inleg missen 14x19x15cm. Cond:R/G
Mooie gave 19e eeuwse dekseldoos, schildpad met been, 6x14x9cm. Cond:G
Negentiende eeuwse schrijfkist met divers fineer en boulle inleg, monogram, omstreeks 1870, lichte beschadigingen 14x32x23cm. Cond:R/G
Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia, kleine beschadigingen op hoek, verder in goede staat 7x16x8cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R
Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.