Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...
Oude messing skeletklok met grote opwindveer, 2e helft 20e eeuw met glazen overdekking, emaille cartouches en mahoniehouten sokkel 55x21x31cm Cond:G
Grote antieke gerestaureerde pendule, Route de la riche, omstreeks 1870, gave wijzerplaat 8 daags uurwerk, halfuurslag, 36x44x15cm Cond:G
Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G
Drie delig Frans antiek klokkenstel van porselein en compositiemetaal omstreeks 1880, goudkleurig en handbeschilderd(sevres) plaquette, figuren decor, 8 daags en halfuurslag
Franse religieuze 19e eeuwse klok met geëboniseerde kast en koperband-inleg, bevat origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag. Restauratie noodzakelijk, in redelijke staat 54x30x15cm.
Grote antieke torenklok met figuren en lantaarn. omstreeks 1880 Frankrijk(compositiemetaal) origineel 8 daags uurwerk met slagwerk op gong, wijzerplaat deels gerestaureerd, verder in goede staat. 54cm
Kleine Engelse staande klok omstreeks 1920 met eikenhouten kast, 8 daags uurwerk met halfuurslag Cond:G
Grote antieke reiswekker, Frans, met emaille cijferblad omstreeks 1900 in goede staat 18,5x9,5x8cm
Grote antieke notenhouten met messing wekker (mechanisme defect, verder in goede staat) 25xø19cm. Cond.: R-G
Zeldzaam 19e eeuws drie-delig klokkenstel met keramieken tussenstukken, polychrome beschilderingen met chinoiserie decor(1 bovendeksel beschadigd, en kaarsdover mist) Delfts omstreeks 1880, signatuur ...
Eikenhouten 19e eeuwse Friese staartklok met latoenkoperen origineel beschilderde wijzerplaat. Compleet met gewichten en beelden in goede staat 140cm.
Grote antieke vuurvergulde Franse pendule omstreeks 1850(2e periode) gebruneerde grote bronzen putti(goede vergulding) 8 daags uurwerk en halfuurslag (deurtje scharnier moet worden gerepareerd) 40cm C...
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830 met goede vergulding(2 kleine deukjes, wijzerplaat beschadigd) verder in goede originele staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 38cm Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R
Oude messing pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt imperial, 2 kleurig gepatineerd met mechanisch F.H.S uurwerk, halfuurslag op twee bellen 43cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G
Grote antieke marmeren klok met plaquettes(ook aan de zijkant) omstreeks 1860 Frankrijk, beeld van compositiemetaal(marmer bovenrand beschadigd) 8- daags uurwerk met halfuurslag, compleet met sleutel....
Antieke 19e eeuwse Friese staartklok, eikenhout met bruidskrans omstreeks 1830 in goede staat met tinnen beelden en mooie gave wijzerplaat, 135cm.
Antieke Duitse Junghans regulateur omstreeks 1920, in eikenhouten kast, in goede staat 57cm
Antieke Art Deco fabrieks moederklok(electrisch) eikenhouten fineer verchroomd uurwerk in zeer goede staat omstreeks 1930 68cm Cond:G
Franse messing reiswekker 19e eeuws met draaibalans uurwerk, in zeer goede originele staat 11,5x5,5x9,5ø Cond:G
Antiek Frans marmeren Art Nouveau klokkenstel omstreeks 1920 met twee vazen 8 daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 14,5-25cm
Oude messing tafelklok met FHS uurwerk, mechanisch 8 daags en halfuurslag op dubbele bel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 31cm