Moooie antieke eikenhouten Junghans Jugendstil regelateur omstreeks 1900 in zeer goede originele staat.
Kleine notenhouten antieke Junghans tafelklok, Grunderzeit met messing beslag, in goede originele staat 35cm
Zes antieke gravures William Hogarth Inven et.Sculp. met 16e eeuwse voorstellingen betreffende criminaliteit (1 gravure heeft randschade) 35x27cm Cond:R/G
Pit van Loo 1905-1993, Drents dorpsgezicht houtskool op papier Cond:R/G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50 Cond:G
Ongesigneerd 17e /18e eeuw, studie vogels aquarel op papier (papier bruin) 14x19cm Cond:R/G
Franse Boulle pendule met schildpad ca. 1870 met origineel 8-daags uurwerk en halfuurslag. Gesigneerd Pierre Megnin Seloncort. Mist iets koperinleg (ongerestaureerd) 32cm. Cond.: R-G
Zeldzame Empire Mooren pendule ca. 1820 met origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Brons gepatineerd figuur met vuurvergulde bronzen rok, wijzerplaat gesigneerd "Le Nephueus Par...
Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
Kavel met 10 diverse oude Mahjongg spelen 20e eeuw 28x50x40cm. Cond.: G
Zes delen 19e eeuws Japans kutani porselein: 2x Knobbelvazen fijn geschilderd en gemerkt (goed), 1x pijpvaas met vogels en floraal decor (gemerkt), 1x kleine vaas (chip af), 1x theepot met geisha in d...
Zes antieke Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw, gesigneerd met floraal- en vlinderdecor met 5 deksels 6,5x10,5cm. Cond.: G
Schilderij Snijders, Rotterdam 1881 Hollandse school Arabische markt, olieverf op paneel 65x51cm Cond:G
H.Weegewijs 1875-1964 Soest, landschap met boerderij bij avond, olieverf op paneel 33x21 Cond:G
Zilveren 8 Reaal Spaanse dollar uit 1788, met tekst: Del Gratia Carolus III Del Gratia 1788 Hispan et Ind Rex.M.8R.FM
Drie oude antieke miniatuurportretten, een Bisquit porseleinen portret,Mor.Osk. Raithel omstreeks 1900, een verguld messing portret omstreeks 1890 monogram M.L.P, en een Koninklijk portret in ivoren l...
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Vijf Duitse 18e eeuwse etsen, J.W. Sein? met spreuken in gravure Duits en Frans, voorstelling met ruines en figuren (1vlek) 19x30cm. Cond:G
Drie 19e eeuwse Imari porseleinen dekselvazen 1 stel met Foohonden op deksel (1 vaas gelijmd) 1 kleine vaas chip van deksel 15-36cm Cond:R/G
Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R
De Vries omstreeks 1930, boerenhuis met strodak, olieverf op linnen 40x50 Cond:G
Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G
Gedetailleerd houtgesneden Chinees deurpaneel 20e eeuw met diverse gesneden figuren en gouddecor in goede staat 65x12x6cm.