Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Paneel, zeegezicht
Startpreis 300 EUR

Schutz 21e eeuw Hollands vissersvolk met bomschuiten op strand 40x36 Cond:G

Schilderij Frankrijk
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1960 (Franse School), olieverf op paneel, stadshaven met figuren 80x30cm. Cond.: G

Schilderij, Kirdrich
Startpreis 750 EUR

Ludwig Kiederich omstreeks 1930 1873-1950 Duitse school, landarbeiders met paardenspan, olieverf op lonnen 100x80cm Cond:G

Schilderij, W. Donaubauer
Ergebnis: 160 EUR

W.Donaubauer, Duitse school 1866-1949. landschap met dorp olieverf op paneel 27x39. Cond:G

Gravure, 16e-17e eeuw
Startpreis 240 EUR

Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R

Schilderij naakte dame
Ergebnis: 225 EUR

Emile Fiala ( 1869 - 1960 Tjechië), olieverf op paneel, liggende naakte dame met hond 81x60cm. Cond.: G

Schilderij, Witjens
Startpreis 300 EUR

Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Dommersen
Startpreis 900 EUR

William Raymond Dommersen (Utrecht 1850 - 1927 Engeland), olieverf op linnen, kustplaats met figuren en ezel 47x35cm. Cond.: U

Portret met spiegel
Startpreis 170 EUR

Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G

Schilderij Zeegezicht
Startpreis 225 EUR

K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G

P. van Loo
Startpreis 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstyracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, E. Lucke
Startpreis 450 EUR

Eduard Lucke (Belgische School 1901 - 1972), olieverf op linnen, tuin met fruitbomen 71x50cm. Cond.: G

Tekening, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 150 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G

Schilderij, A.J. Zwart
Startpreis 250 EUR

A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij kind met hoepel
Startpreis 675 EUR

Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met joepel 100x58cm. Cond.: R

W. van Nieuwenhoven
Ergebnis: 750 EUR

Willem van Nieuwenhoven (Rotterdam 1879 - 1973 Laren), olieverf op linnen, rabbijn bij lamp met boek 30x40cm. Cond.: G

Schilderij Swarts
Ergebnis: 300 EUR

F.W. Swart 19e eeuw, familie met vader als officier, olieverf op paneel 37,5x35,5 Cond:G

Schilderij, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 550 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw landschap met waterval en geiten(twee oude restauraties, en gaatjes) olieverf op linnen Cond:R/G 77x61cm

Schilderij, schapen
Startpreis 1.200 EUR

Onduidelijke signatuur, A.M... 19e eeuw, bergachtig landschap met schaapskudde, olieverf op linnen 130x75cm Cond:G

Schilderij, strand Scheveningen
Startpreis 700 EUR

Rob de Haan Hollandse rustplaats (impressie) mogelijk Scheveningen, olieverf op linnen 100x80cm Cond:G

Schilderij, F. Dachling
Startpreis 600 EUR

F. Dachling 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, dorpspoort met drenkplaats 68x55cm. Cond.: G

Schilderij, Walraven
Startpreis 1.750 EUR

Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G

Schilderij, Henry Schouten
Startpreis 800 EUR

Henry Schouten ( 1857 - 1927 Belgische School), olieverf op linnen, landschap met paarden en veulen (lichte cracele-vorming) 120x80cm. Cond.: R

Jan te Wierik
Startpreis 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G