Oorstekers GG 585/000 met granaat en parels. Oorhangers met markies geslepen granaat op de steker en onderaan een parel. ø 5.5 mm. Lengte 16 mm. 1.6 gr
Kristallen antiek loddereinflesje met Hollands gekeurde gouden dop, kraag en voet 585/000 hoogte 10cm Cond:G
Twee antieke zilveren schoengespen ca 1870 een met MT: Gerardus Schoorl, Zaandijk 835/000 Cond:G ca. 69 gr.
Hanger GG, 750/000, met 9 carree briljanten. Fijne vierkante hanger met WG accenten op de hoeken en in het midden 9 carree geslepen diamanten strak gezet. Totaal 0.28ct. Loepzuiver/W, ca. 1.7 gr.
Zes zilveren tafelmessen 800/000 Duits, Fa. Klophaus. lengte 25cm Cond:G
Twee zilveren miniaturen 835/000 : een jager met hond MT.:Niekerk, Schoonhoven en man met een mand. ca. 20 gr.
Collier parel granaat met GG 585/000 sluiting. Drie rij-ig collier met zoetwaterparels en granaat, ø 6 mm, bevestigd aan een GG ovale sluiting met granaat met fraai versierde eindstukken. Lengte 37 cm
Hollands zilveren dekseldoosje met parelrand waarin kristallen bakje zit. 835/000. Grootkeur, jl:V:1930, MT: BKV. ca. 63 gram ø 6cm hoogte 2cm Cond:U
Bijzonder antiek vierkant 835\000 zilveren pepermuntdoosje met gecontourneerde rand op opgehoogd deksel met porseleinen tegeltje met afbeelding van kinderen. Nederlands gekeurd onduidelijk meesterteke...
Bloedkoralen collier met GG 585/000 kapitolstokje. Rond gevlochten collier, ø 10 mm, van bloedkoralen, ø 5.5 mm bevestigd aan een GG katipolstok met oog. Lengte 45 cm. ca. 38 gr.
Groot antiek plated dienblad, bewerkt en met gravering. 74x45cm Cond:G
Zilveren tasbeugel, 800/000, fraai uitgewerkt met pijnappels op de klip. Voorzien van zwarte tas. 16x4 cm Cond G
Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G
Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.
Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G
Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G
Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...
Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...
Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G
Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...
Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...
Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...