Antieke Duitse wortelnoten Grunderzeit speeltafel omstreeks 1880. Cond:G 86x44x78
Antieke grenenhouten lessenaar ca. 1900 in goede staat, met schrijfklep, en kelder met lades, deurtjes aan de zijkant en lade voor. staande op hoge poten.112x95x73 Cond:G
Set van vier antieke eikenhouten Bretterstuhle omstreeks 1900 Duits in goede staat Cond:G 93x40x40
Prachtige grote wo0rtelnoten Art Deco kast ca. 1930 met deuren en glazen schuifdeuren (2-delig). In zeer goede originele staat 185x240x60cm.
Zware antieke Duitse eikenhouten historisme buffetkast ca. 1880 met kussenpanelen en zware hoekige consoles met snekken. Geheel in goede originele staat, alleen blad heeft fineerschade 226x155x70cm. C...
Grote zwart lederen 2-zits bank van mooie kwaliteit (beschadigingen) 160x100x90cm. Cond.: R
Eikenhouten ladenkast 2e helft 20e eeuw met lichte gebruikssporen 135x66x59cm. Cond.: G
Twee oude Louis Quinze stijl stoelen met petit point stoffering, 20e eeuw Cond:R\G
Hollandse 19e eeuwse wortelnoten fineer (inbouw) hoekkast met schuine hoeken. 1 Stuk koplijst mist en lichte fineerschade 200x120x65cm. Cond.: G
Gebogen wortelnoten 3-laden commode ca. 1880 op hoge gebogen poten, geschulpt blad en met origineel bronzen beslag (kleine stukjes lijst missen) 77x80x45cm. Cond.: R-G
Engelse eikenhouten armleunstoel, Windsor model ca. 1900 92x54x56cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten 2-deurs kastje op sleevoeten 20e eeuw 88x115x50cm. Cond.: G
Notenhouten bijzettafel ca. 1900 met wortelnoten geschulpt blad in zeer goede staat 56xø67cm.
oude handgestoken Chinese kampferkist met landschap en figuren voorstelling.Cond:G 52x84x45
Antieke eikenhouten bureaustoel omstreeks 1920 in zeer goede staat. 75x55x55 Cond:ZG
Antieke Engelse mahoniehouten tafel met bandintarsia in het blad, daarbij een mahoniehouten stoel omstreeks 1900. beide in goede staat. 76x63x85 en 88x36x45 Cond:G
Duitse antieke eikenhouten Tin of Borden kast ,staande op slede voeten 18e/ 19e eeuw Cond:G 123x36x100
Zuid Duitse 18e eeuwse Barok tafel, m,et grote lade en vruchtenhouten blad(poten ingekort tot salontafel) 52x95x120 Cond:R
Engelse mahoniehout fineer salontafel met leder bekleed blad ca. 1880 in goede staat (lichte fineerschade) 60x118x89cm.
Mooie lederen fauteuil in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x90x78cm.
Mooie 19e eeuwse Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel in zeer goede staat met mooie patina 87x64x54cm.
Antieke DUitse notenhouten fineer Grunderzeit linnenkast ca. 1880. Uitneembaar en met snekken op de lijseen (lichte schades) 64x55x221cm. Cond.: R-G
Eikenhouten 18e eeuwse hangvitrine met lade voor borden in goede staat 65x72x17cm.