Grote oude messing kaarskandelaar (geëlectrificeerd) in Historisme stijl 20e eeuw 66x25x25cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten stoof met 19e eeuwse ketel (handgrip hout beschadigd) 35xø29cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor in goede staat 35xø40cm.
Veldfles 19e eeuw en riem met buidel, beide van leder met ijzer 20-40cm. Cond.: R-G
Oude gietijzeren haardplaat naar oud voorbeeld 20e eeuw 83x59cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse wandconsole, ca. 1890, Jugendstil, gegoten kalk,bronskleurig. 65x45x43cm., Cond.:G
Grote oude/antieke bronzen scheepsbel, gemerkt "Albertano Fondeur La Sarraz". Geëlectrificeerd, gaatje voor stroomdraad ingeboord 22xø27cm. Cond.: R-G
Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.
Oud Chinees kompas ca. 1900 met twee zonnewijzers en Chinese tekens. Gemerkt en gemaakt van hout 16x7x5cm.
Oude Chinese bronzen bewerkte hengselpot met drakendecor 20e eeuw 16xø18,5cm. Cond.: G