Antiek Hollands ovaal zilveren dekseldoosje, met gelegenheidsgravure aan binnenzijde, op vier leeuwenpootjes. 835/000 Begin 1900, MT.: Adrianus van Gelder, Utrecht, ca. 194 gr., 13x7x4cm., Cond.:G
Ajourgezaagd zilveren kluwenmandje met rondom spijlen, 800/000, ca. 37gr. (totaalgewicht) 6xø7,5cm.
Ring GG 585/000 met diamanten. Slagring met aan weerskanten 4 zetkastjes met briljantjes, verlopend in grootte. ca 2.7 gr ø 53
Collier zilver, 925/000 met fantasieschakel. Een lang collier met 2 open en 2 dichte schakels om en om. Breedte 5 mm, lengte 70 cm, ca 22 gr
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.
Ring GG 585/000 met amethist. Ring met aan de bovenzijde een cabouchon ovaal geslepen amethist in een GG zetkast met getorste rand, welke gerepareerd is. grootte 24x15 mm ca 7.6 gr ø 55
Ring WG750/000 met saffieren en briljanten. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefaceteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met brilja...
Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G
Staafspeld GG 585/000 met diamant en parel. Staafspeld met diverse kleine diamantjes en 9 kleine pareltjes. Lengte 47 mm. ca 2.5 gr
Horloge merk Windgassen, goudkleurig, automatisch met dag datum en maanstand. Lengte 20 cm
Fraaie grote zware dikwandige kristallen asbak met 835/000 zilveren montuur 6xø20cm.
Hollands zilveren loddereindoosje met filigrain bewerkt deksel en rondom voorzien van handgravures, 835/000 grootkeur, jaarletter 1875, MT: H.J. van Halteren Schoonhoven, ca. 28gr. 4x3x3,5cm. Scharnie...
Ring zilver 925/000 met zirconia's. Brede ring met 7 ovaal geslepen champagnekleuirge zirconia's gezet in 5 rijen met lichtblauwe zirconia's. De ring is gerhodineerd. Breedte ring 19 mm ø 56 ca 16.2 g...
Ronde plated bijouxteriedoos, gemerkt WMF met gedreven guirlandes en fraai vrouwenportret op het deksel, stoffen binnenzijde 5,5x8,5cm.
Twee delen zilver: 1x zilveren Engelse kandelaar, 3-pits met krularmen, bewerkt met een filetrand 925/000, 19,5x26cm. en 1x vaasje met strakke verticale bewerking, MT: koninklijke van Kempen en Begeer...
Lot sieraden bestaande uit een horloge, parelarmband en collier, een ketting met bruine kralen en drie kettingen met hangers. Alles onedel, in een schaaltje.
Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Cond.: U
Ring GG 585/000 met carneool. Ring met grote grove bewerkte zetkast met getorste rand. In het midden zit een gefacetteerde carneeol, ø 14 x 10mm. ø 49 ca 4,4 gr
Geslepen kristallen loddereinflesje op voet met zilveren montuur en bloemknop. Tevens een ovaal zilveren gegraveerd schild op de voorzijde, compleet met zilveren binnenstopje. Nederlands gekeurd ca. 1...
Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...