Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G
Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR
Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.
Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.
Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G
Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906
kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G
A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G
Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G
Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919
Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G
Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G