Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Album divers NL
Ergebnis: 35 EUR

Album met ca. 120 diverse postkaarten Nederland 20e eeuw 32x25cm. Cond.: R-G

Benen thorapointer
Ergebnis: 140 EUR

Benen thorapointer (jat) ca. 1900 in goede staat 19cm.

Litho, Heino Breilmann
Startpreis 50 EUR

H. Brokmann? (Duitse School), linoleumsnede op papier, vaas met bloemen 53x45cm. Cond.: G

Ivoren vaas
Ergebnis: 30 EUR

Antieke ivoren vaas op houten voet met als voorstelling rondom figuren onder de bomen 18xø4cm. Cond.: G

2 Munten, 17e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke munten 17e eeuw: 1x 6 stuiver stad Zutphen en 1x zilver Leopold 1669 Cond.: FR-ZFR

Klapmuts kom
Ergebnis: 3.600 EUR

Zeldzame Chinese 17e eeuwse Kang Xi klapmuts kom (Ching Dynasty), fijn gedecoreerd met figurendecors rondom en binnenin. Gesigneerd en in uitstekende staat 9,8xø20,4cm.

Yixing potje, tijgertje
Startpreis 450 EUR

Chinese Yixing theepot in pompoenvorm, gesigneerd en in goede staat 10xø16xø10cm.

Schilderij, water/rotsen
Ergebnis: 55 EUR

Conrad Schmytts 1908, olieverf op linnen, fjord met schepen 53x80cm. Cond.: G

10 Romeinse munten
Startpreis 65 EUR

Kavel van 10 Romeinse munten (laat Romeins vanaf 150-300 AD, grondvondsten) Cond.: ZFR

6 Schotels, Kang Xi
Startpreis 500 EUR

Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.

Barok schilderij
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw 23x18cm. Cond.: G

9 Schotels, Queng Long
Ergebnis: 320 EUR

Negen 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Long schotels waaronder 1 grotere: 1x Grote schotel ø25-ø26cm. met haarlijn en randschade, 5x schotel ø23cm. met minimale randschade (waaronder 1 met stukje ...

4 Zilveren dubbeltjes
Startpreis 70 EUR

Vier zilveren dubbeltjes (10 cent) Koningin Wilhelmina 1898, 1903, 1904 en 1906

Divers pors. Zwiebelmuster
Ergebnis: 160 EUR

Groot kavel antiek Duits Zwiebelmuster (uienmotief) porselein ca. 1900 (diverse fabrieken), totaal meer dan 100 delen o.a: kop & schotels, kannen, schalen, eierdoppen, borden, comfort etc. (enkele ch...

Meissen 7x
Ergebnis: 50 EUR

kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G

Schilderij, stilleven
Startpreis 60 EUR

A. Jost 1936 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven 90x70cm. Cond.: G

Art Deco beeld, tijger
Startpreis 350 EUR

Grote terracotta beschilderde tijger ca. 1930, gesigneerd met monogram E.J.M. (chip) Cond.: R-G

5x Zilveren 1/2G
Startpreis 80 EUR

Vijf verschillende zilveren 1/2 guldens (50 cent) Koningin Wilhelmina 1908-1919

2 Gravures, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee 19e eeuwse gravures uit Frankrijk: 1x Moïse expose sur le Nil en 1x Villanella, gravures op papier 20x29cm. Cond.: G

6 Soepkommen
Ergebnis: 130 EUR

Zes oude Duitse Meissen porseleinen soepkommen met onderschotels 2e helft 20e eeuw, decor van blauwe bloemen en insecten 6xø16cm. Cond.: G