Hollandse antieke eikenhouten empire 3-laden commode met origineel beslag in goede staat 93x100x40cm.
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G
Collier 3 rij met parels en turkoois met GG 585/000 sluiting. Collier 3 rijen met cultivé parels en turkooiskralen, ø 5 mm, bevestigd aan een GG sluiting in de vorm van een bloem met in het midden ene...
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Mooie oude lange Perzische loper in de tinten oker/blauw/creme etc. 383x82cm. Cond.: G
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.
Lot met 2 Barnsteencolliers een hanger met barnsteen en 3 benen colliers.
Oude bronzen buste op marmeren voet ca. 1950-1980 in goede staat 18cm.
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Frans beeld ca. 1900, voorstellend een man met vaandel, gesigneerd Rimoulet. In goede staat en gemaakt van compisitie metaal 55cm.
Antiek figuur van compositie metaal op marmeren sokkel, voorstellend een putti met bekkens. Gesigneerd L.F. Moreau ca. 1900 30cm. Cond.: G
Oude/antieke bronzen vergulde leeuwin, gesigneerd Barye ca. 1920 (Alphonse Barye) in goede staat 18x9x6cm.
Bronzen Jugendstil plaquette met Oosters decor (olifant met een Indiër erop) ca. 1900 in eikenhouten lijst 46x35x4,5cm.