Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x Willy Sluiter, affiches
Startpreis 500 EUR

Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...

2 Borden
Ergebnis: 25 EUR

Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.

Grote Chinese kom
Startpreis 50 EUR

Grote Chinees porseleinen kom (gemerkt) 2e helft 20e eeuw met floraal decor 12xø25,5cm. Cond.: G

Boek, naar Bernink
Startpreis 200 EUR

Gesigneerd boek 1991, olieverf op linnen, Twentse boerderij in de stijl van Klaas Bernink 55x75cm. Cond.: G

Schilderij, romatische voorstelling
Startpreis 250 EUR

Naar Gerard ter Borgch, olieverf op linnen, oud Hollands interieur met figuren 55x70cm. Cond.: G

2 Delen keramiek
Startpreis 20 EUR

Twee antieke keramieken schalen; 1x terracotta met glazuur en grepen 19e eeuw 7xø28cm. en 1x natfruitschaal met geschulpte rand en floraal decor 19e eeuw 5xø22,5cm. Cond.: G

5 Chin. pors. schotels
Ergebnis: 100 EUR

Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf

4 Chin. pors. schaaltjes
Startpreis 25 EUR

Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschaaltjes in goede staat met floraal decor (1 chip) 9x10,5x2cm.

Doek, Anton Heyboer
Ergebnis: 137,5 EUR

Anton Heyboer (Biesbos periode), olieverf op linnen, abstracte compositie 110x80cm. Cond.: G

Tekening Diana, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR

Tekening (potlood op papier) 17e-18e eeuw, portret Diana 32x24cm. Cond.: R-G

J.H. Vergeer
Ergebnis: 40 EUR

J.H. Vergeer, olieverf op linnen, Loosdrechtse plassen 60x80cm. Cond.: G

Herenportret
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, herenportret naar voorbeeld 15e eeuw 19x14cm. Cond.: G

Litho, Danny Dennis
Startpreis 25 EUR

Danny Dennis (1951 -2011 Canada Native Artist)m lithografie op papier, titel "Raven and first man" 19x15cm. Cond.: G

Zalfpot, Fam Rose
Startpreis 30 EUR

Chinees porseleinen dekselpot, gemerkt met een blad. Familie roze 19e eeuw (beschadigd) met houder 7xø12,5cm. Cond.: M

2 Borden, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal- en tuindecor. Haarscheuren en chips rand ø20-ø22cm. Cond.: R

Div. Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw o.a; kopjes met karperdecor, floraal decor en waaierdecor. Tevens een knobbelvaas, losse schotels, etc. (enkele delen beschadigd) 6-12cm. Cond.: R-G

Stel voorraadpotten
Startpreis 30 EUR

Vijf oude Italiaanse Fayence voorraadpotten met bloemendecor (lichte chips) 2e helft 20e eeuw 19-28cm. Cond.: R-G

4 Delen Boch
Startpreis 15 EUR

Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R

4 Chinese borden
Startpreis 150 EUR

Vier Chinese 18e eeuwse porseleinen schotels met floraal decor. Allen met randschade en 1x met haarscheur ø23,3cm. Cond.: M-R

Chinese theepot
Startpreis 125 EUR

Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse trekpot met rondom keizerlijke voorstelling en figuren, Familie Roze 9x17xø10cm. Cond.: G

4 Delen Kantonees
Startpreis 60 EUR

Vier delen oud Kantonees porselein, gesigneerd 20e eeuw; 1x grote vierkantige vaas en 3x gemberpotten 15-41cm. Cond.: G

Chinese vaas
Ergebnis: 100 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.

Imari trekpotje
Startpreis 175 EUR

Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G

Chinese gemberpot
Startpreis 150 EUR

Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G