Twee porseleinen 19e eeuwse sierschotels: 1x Chinese schotel met karperdecor en 1x Chinese schotel met floraal- en bamboedecor. beide in goede staat ø30-ø32cm.
Twee antieke keramieken schalen; 1x terracotta met glazuur en grepen 19e eeuw 7xø28cm. en 1x natfruitschaal met geschulpte rand en floraal decor 19e eeuw 5xø22,5cm. Cond.: G
Vijf antieke Chinees porseleinen schotels ca. 1800 met figurendecor onderop de bodem (gesigneerd), 1x gelijmd, 2x schotel met chip en 2x gaaf
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschaaltjes in goede staat met floraal decor (1 chip) 9x10,5x2cm.
Danny Dennis (1951 -2011 Canada Native Artist)m lithografie op papier, titel "Raven and first man" 19x15cm. Cond.: G
Chinees porseleinen dekselpot, gemerkt met een blad. Familie roze 19e eeuw (beschadigd) met houder 7xø12,5cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal- en tuindecor. Haarscheuren en chips rand ø20-ø22cm. Cond.: R
Divers Chinees porselein 19e-20e eeuw o.a; kopjes met karperdecor, floraal decor en waaierdecor. Tevens een knobbelvaas, losse schotels, etc. (enkele delen beschadigd) 6-12cm. Cond.: R-G
Vijf oude Italiaanse Fayence voorraadpotten met bloemendecor (lichte chips) 2e helft 20e eeuw 19-28cm. Cond.: R-G
Vier delen antiek Villeroy en Boch keramieken vazen ca. 1900 (beschadigd) 16-28cm. Cond.: M-R
Vier Chinese 18e eeuwse porseleinen schotels met floraal decor. Allen met randschade en 1x met haarscheur ø23,3cm. Cond.: M-R