Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Toreador, onduidelijk gesign. 1094
Toreador, onduidelijk gesign.
Startpreis 400 EUR
Henk Albers 1095
Henk Albers
Startpreis 30 EUR
Wim Bos 1096
Wim Bos
Startpreis 400 EUR
Antony Keizer 1097
Antony Keizer
Startpreis 500 EUR
Corneille 1098
Corneille
Startpreis 150 EUR
Corneille 1099
Corneille
Startpreis 150 EUR
Lucebert, olieverf op papier 1100
Lucebert, olieverf op papier
Startpreis 300 EUR
Schilderij, Italiaans landschap 1101
Schilderij, Italiaans landschap
Startpreis 300 EUR
Schilderij, Italiaans landschap 1102
Startpreis 300 EUR
Schilderij, tin en fruit 1103
Schilderij, tin en fruit
Startpreis 120 EUR
Ongesigneerd, boerderij 1104
Ongesigneerd, boerderij
Startpreis 80 EUR
Verkauft
Ets M. Bauer, portaal moskee 1105
Ets M. Bauer, portaal moskee

Ergebnis:

300 EUR

Ets M. Bauer, poort 1106
Ets M. Bauer, poort
Startpreis 60 EUR
Ets M. Bauer, moskee 1107
Ets M. Bauer, moskee
Startpreis 60 EUR
Ets M. Bauer, kameeldrijver 1108
Ets M. Bauer, kameeldrijver
Startpreis 60 EUR
Ets M. Bauer, koopman 1109
Ets M. Bauer, koopman
Startpreis 60 EUR
Ets M. Bauer, vrouw op ezel 1110
Ets M. Bauer, vrouw op ezel
Startpreis 60 EUR
Bomschuiten ca. 1920 1111
Bomschuiten ca. 1920
Startpreis 50 EUR
Verkauft
J. Stork, winter 1112
J. Stork, winter

Ergebnis:

150 EUR

Schilderij, 19e eeuws landschap 1113
Schilderij, 19e eeuws landschap
Startpreis 600 EUR
Verkauft
C. Cornelisz, perziken 1114
C. Cornelisz, perziken

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
F. Hoos, boerderij met schuur 1115
F. Hoos, boerderij met schuur

Ergebnis:

250 EUR

Ikoon, Gottesmutter Kazan 1116
Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startpreis 600 EUR
Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw 1117
Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw
Startpreis 450 EUR
Ikoon, Georg 19e eeuw 1118
Ikoon, Georg 19e eeuw
Startpreis 550 EUR
Ikoon, Heilige Nikolaas 1119
Ikoon, Heilige Nikolaas
Startpreis 325 EUR
J. Thorckes ca. 1900 1120
J. Thorckes ca. 1900
Startpreis 40 EUR
Verkauft
F. Hoos, kerk nabij brug 1121
F. Hoos, kerk nabij brug

Ergebnis:

160 EUR

Schilderij, 1890 1122
Schilderij, 1890
Startpreis 160 EUR
Aquarel, Indonesië 1123
Aquarel, Indonesië
Startpreis 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1124
Aquarel, Indonesië
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Aquarel, Indonesië 1125
Aquarel, Indonesië

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Schilderij, A. Manakoll 1126
Schilderij, A. Manakoll

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
V.d. AA, Albergen 1127
V.d. AA, Albergen

Ergebnis:

40 EUR

Schilderij, zigeunerkamp 1128
Schilderij, zigeunerkamp
Startpreis 200 EUR
Aquarel, naakt 1129
Aquarel, naakt
Startpreis 350 EUR
Duits schilderij, koeien 1130
Duits schilderij, koeien
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Schilderij, Duitse expressionist 1131
Schilderij, Duitse expressionist

Ergebnis:

1.700 EUR

Schilderij, P. v. Delft 1132
Schilderij, P. v. Delft
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Schilderij, G.W. Knap 1133
Schilderij, G.W. Knap

Ergebnis:

180 EUR

Indonesisch schilderij, Soedarno 1134
Indonesisch schilderij, Soedarno
Startpreis 500 EUR
Verkauft
V.d. AA, schapen op heide 1135
V.d. AA, schapen op heide

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Zeefdruk, Onduidelijk 1136
Zeefdruk, Onduidelijk

Ergebnis:

80 EUR

Zeefdruk, Guillaume 1137
Zeefdruk, Guillaume
Startpreis 125 EUR
Ikoon, Christus Pantokrator 1138
Ikoon, Christus Pantokrator
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Ikoon,Christus op de berg 1139
Ikoon,Christus op de berg

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Schilderij J. Guy, fruit 1140
Schilderij J. Guy, fruit

Ergebnis:

90 EUR

L. Plas, vee 1141
L. Plas, vee
Startpreis 600 EUR
Verkauft
C.J. v.d. Aa., winterlandschap 1142
C.J. v.d. Aa., winterlandschap

Ergebnis:

110 EUR

Japans schilderij, gesigneerd 1143
Japans schilderij, gesigneerd
Startpreis 70 EUR
Japans schilderij, gesigneerd 1144
Japans schilderij, gesigneerd
Startpreis 40 EUR
Jan Cossaar, kerkinterieur 1145
Jan Cossaar, kerkinterieur
Startpreis 225 EUR
Verkauft
Jan Cossaar, kerkinterieur 1146
Jan Cossaar, kerkinterieur

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
Schilderij, haven Rotterdam 1147
Schilderij, haven Rotterdam

Ergebnis:

150 EUR

P.J.A. Wagemans 1148
P.J.A. Wagemans
Startpreis 150 EUR
F. Hoos, huis aan water 1149
F. Hoos, huis aan water
Startpreis 30 EUR
Litho Corneille 1150
Litho Corneille
Startpreis 100 EUR
Schild, biddende moeder 1151
Schild, biddende moeder
Startpreis 50 EUR
Johannes Weiland 1152
Johannes Weiland
Startpreis 400 EUR
Verkauft
F. Hoos, brug met molen 1153
F. Hoos, brug met molen

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Strandgezicht schepen 1154
Strandgezicht schepen

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
F. Hoos, straatje met kerk 1155
F. Hoos, straatje met kerk

Ergebnis:

120 EUR

Marina Goodier Timochencko 1156
Marina Goodier Timochencko
Startpreis 50 EUR
Schilderij, Wijsmuller 1157
Schilderij, Wijsmuller
Startpreis 3.000 EUR
Verkauft
Gesigneerd F. Baayens 1158
Gesigneerd F. Baayens

Ergebnis:

35 EUR

Schilderij, Selhorst, berkenpad 1159
Schilderij, Selhorst, berkenpad
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Schilderij, landschap met figuren 1160
Schilderij, landschap met figuren

Ergebnis:

400 EUR

J. Wouters, schapen 1161
J. Wouters, schapen
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, 19e eeuw 1162
Ongesigneerd, 19e eeuw

Ergebnis:

40 EUR

Vierhout, stilleven 1163
Vierhout, stilleven
Startpreis 40 EUR
Aquarel, Indonesië 1164
Aquarel, Indonesië
Startpreis 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1165
Aquarel, Indonesië
Startpreis 50 EUR
Aquarel, Indonesië 1166
Aquarel, Indonesië
Startpreis 50 EUR
C. Cornelisz, strand 1167
C. Cornelisz, strand
Startpreis 70 EUR
Verkauft
J.J.C. Spohler, winter 1168
J.J.C. Spohler, winter

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Schilderij, Berry Brugman 1169
Schilderij, Berry Brugman

Ergebnis:

360 EUR

Houtsnede, oma met kind 1170
Houtsnede, oma met kind
Startpreis 40 EUR
Krijt tekening 1171
Krijt tekening
Startpreis 60 EUR
Frans van Roe 1172
Frans van Roe
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Ongesigneerd, markt 1173
Ongesigneerd, markt

Ergebnis:

170 EUR

Icoon, Nicolaas 1174
Icoon, Nicolaas
Startpreis 160 EUR
Ikoon 1175
Ikoon
Startpreis 40 EUR
Schilderij, Rasmus 1176
Schilderij, Rasmus
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Gravure, Abcoude 1177
Gravure, Abcoude

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Ikoon, feestdagen 1178
Ikoon, feestdagen

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
2 Antieke etsen 1179
2 Antieke etsen

Ergebnis:

45 EUR

Schilderij 1180
Schilderij
Startpreis 100 EUR
J.J.H. van Leeuwen, strand 1181
J.J.H. van Leeuwen, strand
Startpreis 450 EUR
Schilderij, M.G. Yong 1182
Schilderij, M.G. Yong
Startpreis 100 EUR
Ikoon, Maria met kind 1183
Ikoon, Maria met kind
Startpreis 160 EUR
Verkauft
Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

Ergebnis:

18 EUR

Schilderij, gesigneerd Behr 1185
Schilderij, gesigneerd Behr
Startpreis 300 EUR
Corneille 1186
Corneille
Startpreis 480 EUR
2 Ikonen 1187
2 Ikonen
Startpreis 65 EUR
Albert Naur 1188
Albert Naur
Startpreis 25 EUR
Chinees kunstwerk op zijde 1189
Chinees kunstwerk op zijde
Startpreis 40 EUR