Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G
Ring, zilver/verguld, 925/000 met Lapis Lazuli. Sierlijk opengewerkte brede ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Lapis Lazuli, ø 16x10mm. Licht van kleur.. ø 56 ca 6.7 gr
Armband bestaande uit Valkenoogkralen. De 15 kralen,ø 14 mm, zijn geregen op elastiek.
Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G
Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G
Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G
Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.
Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R
Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R
Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...
Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G
Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G
Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...
Unakiet collier, jaspis variatie. Kralensnoer (4,5mm) rozerood met groen, verbonden met double ogen. Lengte 64 cm.
Malachietset, een verlopend snoer, 6-8mm, met 2 paar bijpassende oorknoppen. Lengte collier 60 cm.
Tijgeroogsnoeren. 1x snoer 70 cm, kraal ø 9 mm en 1x snoer 65cm kraal ø 8 mm.
Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G
Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G