Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Lot groen, blauw. Steekspeld met rozet met turkooiskralen, blauwe ronde manchetknopen, zilveren oorhanger met groene steen, hangertje met kronn en balletje met emaille, armband met 13 groene cabouchon...
Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen ovale schaaltjes; 1x geschulpt met figurendecor en 1x ovaal met bloemendecor 12-14,5cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met draken- en bloemendecor (gesigneerd op de bodem) 20e eeuw 22xø12cm. In zeer goede staat
Chinees albasten figuur 19e eeuw voorstellend een Chinese man met gewaad, stukje voet gelijmd 25,5cm. Cond.: R
Duits porseleinen koffieservies ca. 1910, gemerkt S.H.C. Handmalerei, bestaande uit; koffiekan, roomkan, suikerpot, 11 kop&schotels, 12 gebaksschotels (minimale chip of haarscheur mogelijk) 6-24cm. Co...
Oude Japans keramieken vaas met vernikkeld vlechtwerk en bloemmotief 1e helft 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.
Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G
Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.
Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...
Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.
Antiek Engels zilveren knopenhaak met bloemmotief bewerkte zilveren heft eind 1800, L.: 18cm. Cond.: U
Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R
Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.
Bijzondere sterling zilveren miniatuur met floraal gegraveerd decor, tafelstuk met hengsel voorzien van zilveren peperstrooier en een glazen zoutvaatje met lepeltje 925/000, 4,5x5x3cm.
Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U
Ring GG 585/000 met ovale Granaat. Ovaal gegraveerde bovenzijde met daarin een ovale granaat, ø 7x10 mm, met mooie stukken bevestigd aan de band. ca 3,5 gr. ø 56
Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G
Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G