Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ring GG fantasie slagring
Startpreis 300 EUR

Ring GG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,6 gr. ø 54

Hanger GG Bloedkoraal rozet
Startpreis 120 EUR

Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr

Ets, D. Harting
Ergebnis: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Gesign. N. Roosenboom
Ergebnis: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Corneille
Startpreis 40 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

5 Tegels Makkum
Startpreis 30 EUR

Vijf oude Makkumse tegels 20e eeuw voorstellend bewapende mannen in 16e eeuwse stijl 13x13cm. Cond.: G

Wedgwood lamp
Ergebnis: 40 EUR

Wedgwood keramieken tafellamp ca. 1980, creme glazuur. In goede staat 50xø27cm.

5 Delen porselein
Startpreis 40 EUR

Vijf delen Chinees/Japans porselein 19e eeuw; 1x trekpotje (9xø13cm.) met bloemdecor zonder hengsel en 1 ophangings-stukje weg, 2x kop & schotels met Europese voorstelling gecombineerd met Chinese voo...

Diverse Trix rails
Ergebnis: 40 EUR

Groot kavel Trix treinrails, 4x wissel rechts, 4x wissel links, 10x recht (701), 20x bocht, 3x bocht klein, 2x recht (708), 2x bocht (710), 4x koppel recht(703), 7x koppel bocht, 1x koppel bocht grote...

Stoom-machine
Ergebnis: 110 EUR

Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G

Verzameling Bosnië
Startpreis 40 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

Fedor van Kregten, koeien
Ergebnis: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Gouache Christus, monogram
Startpreis 35 EUR

Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G

Ets, Roodenburg
Ergebnis: 40 EUR

Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rode bessen
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G

Schaal op bronzen voet
Ergebnis: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Keramiek figuur Oostenrijk
Ergebnis: 110 EUR

Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R

Ravelli giraffe
Ergebnis: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

A.J. van 't Hoff
Startpreis 25 EUR

A.J. van 't Hoff, reproductie op papier, Oosterse voorstelling 66x50cm. Cond.: G

Joseph Tilleux
Ergebnis: 150 EUR

Joseph Tilleux (Antwerpen 1896 - 1978), olieverf op paneel, landschap met figuren en boerderij 35x27cm. Cond.: G

Diverse ansichtkaarten
Ergebnis: 45 EUR

Kavel oude en interessante ansichtkaarten o.a; oude schepen, vliegtuigen, Nederland, buitenland en koningshuis. Cond.: G

Theelicht, kan + suikerpot
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen vernikkeld ca. 1900; 1x theelicht, 1x koffiepot en 1x suikerpot 12-16cm. Cond.: G

Schilderij, kermis
Ergebnis: 460 EUR

Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G

Koffiemolen
Ergebnis: 125 EUR

Grote kruideniers koffiemolen ca. 1900, gemerkt Peugeot Freres in zeer goede staat 40x47x35cm.