Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Engels kabinet, 19e eeuw 4023
Engels kabinet, 19e eeuw

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
2 Zilveren miniaturen 525
2 Zilveren miniaturen

Ergebnis:

75 EUR

Zilveren tafelset 518
Zilveren tafelset
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Tanzaniet 511
Tanzaniet

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Porseleinen tegel 6065
Porseleinen tegel

Ergebnis:

100 EUR

2 Kleine kopjes 6058
2 Kleine kopjes
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Div. Franse vazen 6051
Div. Franse vazen

Ergebnis:

200 EUR

Klok met beer 3622
Klok met beer
Startpreis 650 EUR
Zilv. loddereindoosje 475
Zilv. loddereindoosje
Startpreis 150 EUR
Bronzen pendule 3615
Bronzen pendule
Startpreis 650 EUR
Vuurvergulde pendule 3608
Vuurvergulde pendule
Startpreis 3.500 EUR
2 Vazen, 18e eeuw 6015
2 Vazen, 18e eeuw
Kein Mindestpreis
Verkauft
Ivoren Chinese man 6008
Ivoren Chinese man

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Meissen putti 6001
Meissen putti

Ergebnis:

350 EUR

Schilderij, A.J. Zwart 1227
Schilderij, A.J. Zwart
Startpreis 1.000 EUR
2 Litho's Wijngaarden 1220
2 Litho's Wijngaarden
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Klok 3572
Klok

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Plated kandelaar 468
Plated kandelaar

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Lot double 461
Lot double

Ergebnis:

10 EUR

Bronzen pendule, Faun 3565
Bronzen pendule, Faun
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Jaarpendule 3558
Jaarpendule

Ergebnis:

25 EUR

F. Thurmaier München 1184
F. Thurmaier München
Startpreis 150 EUR
Aquarel, bloemen op vaas 1177
Aquarel, bloemen op vaas
Startpreis 20 EUR
Blauwglazen set 5561
Blauwglazen set
Startpreis 50 EUR