Moderne ijskoeler Alessi design Italië met tablet en flesopener (gebruikt) 33xø46cm. Cond.: G
Zilveren lepel met fraai Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. Arthur Schubert Breslau / Kraclaw D. ca. 1901. ca. 68gr. ...
Antieke Hollands zilveren mergboor met ivoren heft, 835/000 Grootkeur. Jaarletter: W : 1831, MT.:onleesbaar, L.22.5 cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Oorhangers zilver 925/000, gerhodineerd. Chatelaine model met diverse gekleurde zirconias. Lengte ca 6,2 cm.
Collier zilver 925/000, met diverse zirconias. Aan het collier hangt een chatelainehanger, ca. 9 cm lang, met meerder zirconias in diverse kleuren. De chatelaine heeft een clip en het collier kan op ...
Ring, GG, 585/000, Strak model, wat recht lopend aan de bovenzijde met 2 balkjes aan de zijkant. Met in een rail 5 briljanten geklemd. Totaal 0.34 crt. ø 55, ca 4,8 gr
Y-collier, GG 750/000, Bewerkt collier ø 2mm met aan de onderzijde een knoop waarin een emerald geslepen citrien bevestigd is. Daaronder hangen twee kwarstjes. ca 12,1 gr. Lengte 50 cm.
Ring GG 585/000, fantasie slagmodel met 4 briljanten gezet in WG 4 poot-chatons. Totaal ca. 0.20 crt. ø 55. ca. 5 gr.
Collier met bloedkoraal. Verlopend met cylindervormige kralen. Voorzien van GG, 585/000, bolslot. Lengte 42 cm.
Ring WG 750/000, met een diamant, hoger op de ring gezet. Model lijkt een soort entouragering.ø 57. ca 3 gr.
Zoetwaterparelcollier met kleine aquamarijnkraaltjes, om en om, met WG hanger met diamant oudslijpsel , in spiegelchaton met WG sluiting met parel. Lengte 42 cm
Zilveren horlogeketting vermaakt tot 5 rij-ige armband met bakslot en 2 vergulde stukken in het midden. ca 21 gr.
Ring GG 750/000, met in het midden een ronde zetting met een briljant, ca 0.09 crt. ø 66. ca 4 gr.
Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten
Albaster thora met zilveren monturen waarin halfedelstenen. Aanwijspunt amethist. L.24 cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op de voorijzde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Onbekend meesterteken Duitsland ca. 78gr. L.: 23,5cm.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Engels sterling zilveren koffiekan, 925/000, begin 1900. MT: Silversmiths Regentstreet Londen. H.21cm., ca. 551 gr. incl.handvat.
Hollands zilveren tasbeugel, 835/000. Grootkeur. Beugel is versierd met florale motieven en 4 vossen. ca 85 gr. Breedte 14.5cm. Cond. U
Bijzonder mooi Engels zilveren 19e eeuws dienblad op drie pootjesmet gewelfde geprofileerde rand 925/000 Jaarletter: I, MT: J.P.V., ca. 670 gr. ø25.5 cm., Cond.:U
Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. Fabriek Reinhard Ruppertz Solingen (D) ca. 1903, ca. 64gr. L.: 22,5c...
Divers plated bestek 1e helft 20e eeuw; opdienlepels, dessertlepels, soeplepels, theelepels, vorken, visschep etc. Cond.: G
Antieke Engels Sterling zilveren zakhorlogestandaardetui, gedeeltelijk opengewerkt en versierd met rocailles. De lederen achterzijde is voorzien van een knipsluiting. 925/000. 10x11x3cm. Cond. U
Zwaar bewerkt zilveren decoratie ei met religieuze motieven, gedeeltelijk gevuld. H.11cm. ø7cm.
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. F. Reusch & Sohne Elmshorn (D) ca. 1911, ca. 64gr. L.: 22,5cm.
Grote Engelse sterling zilveren tafelstrooier met hand ajourgezaagde afneembare dop. 925/000, begin 1900. MT: M.T.Birks, H.23cm., ca. 185gr.
Raymond Weil dames horloge, Tango, nieuw. Goudkleurig, langwerpig model met parelmoerplaat. Grootte van de kast 25x19mm. In originele doos
Armband, GG 585/000, Pantera model 3 rijig, 6 mm breed. ca 10,6 gr. Lengte 18,5cm. De armband heeft een bakslot en een veiligheidsachtje.
Broche, grote barnsteen, peervormig model ca 7,8x5,5cm, met bijzondere insluitsels en reliefen. Rond de steen is een royale zilveren zetrand gemaakt.
Collier bestaande uit goudsteen kralen, ø 6 mm, met om de 5 kralen opengewerkte GG 585/000 kralen, totaal 14. Het collier is voorzien van een GG 585/000 bolsluiting. In het midden van het collier hang...
Ring GG 585/000, Charisma model Sandine, met een grote punt aan de zijkant met bewerkte bovenzijde. Hierin zitten meeerdere briljanten pave gezet. ca 0.19 crt. ø 57 ca 9.5 gr
Broche GG 585/000, fantasie bewerkt model met 4 parels. ca 5,7 gr
Drie colliers gemaakt van ivoor. 1 collier met in het midden vogels en daarnaast bloemen, 46 cm.1 collier gemaakt van bewerkte tonnetjes, 46 cm, en 1 Y- collier gemaakt van dunne kraaltjes ivoor en on...
Hanger GG, 585/000, 19e eeuws rondmodel met knopjes en diverse pareltjes. ø hanger ca 3,1 cm. ca 8 gr.
Twee colliers, beide bestaan uit 3 losse kettingen, gourmet, koord en fantasie.
Bloedkoralen armband, tonnetjes model, 4 rij-ig met GG slot met grote ronde bloedkoraal. Lengte ca 18 cm. De armband is voorzien van een GG veiligheidsketting. En een bloedkoralen straafjescollier met...
Armband zilver 925/000, bestaande uit grote ovale strakke schakels. Met karabijnhaak. Lengte 19 cm. ca 23.5 gr
Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel. Huwelijksgeschenk met inscriptie op de achterzijde van de steel. MT:. S. Abraham Berlijn ca. 1897, ca. 45gr. L.: 21,5cm.
Vijf -delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. ø35x23 cm.
Antieke Hollandse bijbel uit 1853 net dubbele zilveren sloten 835/000, MT: S.T.Reitsma Lemmer. 17x10x7cm., Cond.:U
Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
Twee zilveren trapeziumvormige strooiers, navulbaar via afschroefbare zilveren dop aan de onderzijde, samen 72 gr.. H.7cm., Cond.:U
Antieke houten presenteerdoos met scharnierend schildpad deksel afgewerkt met zilveren monturen. 13.5x8.5x3.5cm., Cond.:G
Zilveren kelk, Rusland met florale emaille bewerking en vergulde binnenzijde, 84 zolotniks, 875/000 zilver, H.12cm., ca. 151gr. Cond.:U
Zilveren lepel met Jugendstil gravering op voorzijde van de steel, Duitsland. Onbekende meester en plaats ca. 1905, ca. 49gr. L.: 21cm.
Antieke Hollands zilveren siertaartschep en vork 835/000. Vork: Jaarletter: Q 1926, MT: H.B. Hof Willige Langerak, zeilschip: jaarletter: R 1927, L.22cm., samen ca. 134gr., Cond.: U
Silverplated tafelaansteker van het merk: Colibri, in de vorm van een vaasje. H.ca. 9cm., Cond.:G
Diverse delen plated, oa.lepels messen . wijnkurken, peper en zoutstel, asbakje,servetringen enz. cond G.
Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.
Engels zilveren theeservies met geschulpte rand en scharnierende deksel, op vier pootjes, Birmingham ca. 1900, 925/000. Theepot ø15cm., tuithoogte 13cm., Cond.:U
Parelcollier, wit, zoetwater, ca ø 12 mm. Met zilveren veeroog ( gerhodineerd) ø 12 mm. Lengte 45 cm.
Oorknoppen zilver 925/000, Gerhodineerd rondje ca ø 2 cm, met in de rand een klein stukje bezet met zirconias. In het rondje zit een parel van ø 9 mm. ca 6.7 gr
Zilveren horloge, Imperial, 835/000, rond model met groene plaat, welke iets beschadigd is. De band bestaat uit ronde koningsschakels met veilighiedsketting. ca 28 gr. Lengte 18,3 cm
Vijf rijen bloedkoraalcollier, kralen zijn cylindervormig ca ø 7 mm, met groot GG, 585/000, rond slot met klassieke bewerking en in het midden een ronde bloedkoraal. Aan de sluiting zitten 2 royale zi...
Zilveren dameshorloge, 835/000, bewerkt met bloemen. de band bestaat uit grote bloemvormige schakels. Met bakslot en veiligheidsketting. Lengte ca 16,5 cm.
Zilveren Venetiaans collier, 925/000, 68 cm, met 2 munten,1 rijksdaalder uit 1961 en een 5 mark munt 1687-1753. Beiden voorzien van zilveren rand. ca 44 gr.
Collier GG 585/000, ovale schakel met bewerking. Lengte 42 cm. ca 10,6 gr
Broche, GG 585/000, camee broche 3,4x2,8cm met getorste rand. ca 9 gr.
Ring WG, 585/000, zegelring model met in het midden een vierkante zetting met een briljant ca 0.14 crt. ø 50. ca 9 gr.
Armband, zilver gerhodineerd, 925/000, met diverse edelstenen gezet in gladde ronde zettingen. Lengte 19 cm. ca 13.7 gr
Ring zilver 925/000. Gerhodineerd model met aan de bovenzijde een vorm van een bloem. Daarin zitten diverse edelstenen met diverse kleuren. De randen om de blaadjes zijn voorzien van zirconias. ø 62, ...
Collier GG 585/000, gourmetschakel met daaronder vierkante blokjes. Om en om zijn de blokjes glimmend en gematteeerd. ca 23,9 gr. Lengte 41-47cm
Twee antieke Hollands zilveren sier/taartscheppen 835/000. Met molen: Jaarletter C 1912, met zeilschip Jaarletter: L 1921, L.19cm., Samen ca. 100 gr., Cond.:U
Drie zilveren Noorse Oostzeelepels, gecontourneerde steel met fraaie scherpe biedermeier graveringen op voorzijde van de steel. Tevens verschillende inscripties op de achterzijde van de stelen. MT: Th...
Vier-delig plated koffieservies, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 24x35x25cm.
Antieke Hollandse zilveren beugeltas 835/000 Jaarletter: T: 1878, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven. Beugelbreedte 11.5 cm. Cond.:U
Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.
Antieke Hollands zilveren opengewewrkte taartschep 835/000, jaarletter: W 1931, L.22cm., ca. 63gr. Cond.:U
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Zes deel plated, 20e eeuw, o.a. beursje, opengewerkte schaal, roomsetje en pot. 7-25cm., Cond.:G
Hollands zilveren cakeprikkeer, 835/000 en een zilveren serveertangetje 830/000, met keur buitenlandse werken. Totaal gewicht ca. 502gr. Cond.:U
Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...
Twee antieke Hollands zilveren taartvorken 835/000. elkmeisje jaarletter: W 1931, MT.: Alex Meijer Schoonhoven, Zeilschip jaarletter: X 1932, fa. Hooykaas. L.19cm., samen ca. 100 gr. Cond.:U
Antiek Hollands zilveren trekpotje met scharnierende deksel, afgewerkt met parelrand 835/000, Jaarletter: S 1877, MT: J.M.van Kempen&Zonen Voorschoten, H.10xø10cm., ca. 305gr. Cond.:U
Collier met 4 rijen citrien kralen, ø 8 mm, met ovale sluiting met grote citrien waar omheen diamanten gezet zijn in een soort bloemvorm. De bevestiging is gemaakt van mooie royale GG zijstukken. Leng...
Ring GG en bijpassende choker GG merk Q8, gemaakt van ruw bewerkt goud met een groene markiesvormige steen. ø ring 54 en lengte choker 40 cm. totaal gewicht: ca. 9.8 gr
Ring GG, 585/000, met rechthoekige bovenzijde, gerhodineerd met in het midden een briljant en daar omheem bewerking. ø 55, ca 2.2 gr
Staafbroche, GG 585/000, 19e eeuws model met diamanten, oudslijpsel en kleine parels. Lengte 4,8 cm. ca 2 gr.
Ring zilver 925/000, gerhodineerd strak slagmodel met grote zirconia. ca 7.8 gr.
Oorstekers, zilver/gerhodineerd, 925/000 met langwerpig geslepen zirconias. Lengte 2 cm, ca 10 gr.
Kavel 3 delen zilver: een zilveren Gourmetarmband, holle bolle schakel, ca 1 cm breed, zilveren fantasiering, mat-glimmend met opening aan de onderzijde, Zilveren steekspeld in de vorm van een filigra...
Broche GG, 585/000, peervormig 19e eeuws model met kwastje. ca 5 gr. 4x2,8cm.
Collier, GG 585/000, met in het midden een ovaalvormige hanger met granaat. Daar boven 3 GG stukken met ronde granaten. Het geheel is bevestigd aan een Venetiaans collier. Lengte 51 cm. ca 12 gr. Het ...
Dameshorloge, GG, 585/000, merk Eusi, vierkant model met opengwerkte band. Mechanisch. Lengte 17,5 cm. ca 22,75 gr.
Zilveren broche met dubbele knoppen en een zilveren gesp met filigrain en diverse knoppen. ca 43 gr.
Ring GG, 833/000, slagmodel met donkere steen. ø 57.ca 1,3 gr.
Twee Hollands zilveren petit-fours scheppen zwaar bewerkt, 835/000. Beiden in Schoonhoven vervaardigd, 1929 (jaarletter: T) en 1934 (jaarletter Z) samen ca.86gr., L.19cm., Cond.:U
Driedelig koffieservies, zilver 826/000, Denemarken 1931, Christian F.Heise, MT: Carl M.Cohr, Fredericia. Barok vormgeving ieder staand op 4 pootjes met bladmotief. H. 8.5-20.5 cm., Totaal ca.956 gr.
Groot kavel divers plated, oud en antiek, o.a. servetringen, lepeltjes zout-en peper setjes etc.Cond.:G
Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik
Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.