Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

2x Chinese dekselvaas, H 28 cm.
Startpreis 450 EUR

Twee Chinees porseleinen dekselvazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogel/floraal decor. Deksels zitten vast. Eén deksel randfrit. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas
Startpreis 300 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met vier tekens Kang Xi bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Paradijsvogels/floraal decor. Eén vaas goed. Eén vaas randschade. Afmeting: H 25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese stemcup Ø 10 cm.
Startpreis 200 EUR

Chinees porseleinen stemcup met oxide rood vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x Familie Verte bord
Startpreis 2.000 EUR

Lot Chinees (4x)
Startpreis 90 EUR

Vier delen antiek Chinees porselein. 3x 18e Eeuwse schotel met zilveren montuur, waarvan de tazza is gelijmd. 1x Grote gemberpot. Afmeting: 9,5 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (11x)
Startpreis 150 EUR

Lot Chinees porseleinen kop + schotels (11x). Onder meer; Kang Xi + Cheng Lung. Diverse decors. 18e - 19e Eeuw. 2 Kopjes goed. 5 Kopjes haarlijn. 1 Schotel goed. 3 Schotels minimale haarlijn/chip. Afm...

2x Chinees bord Ø 18,7 - 37 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 1x Groot Cheng Lung floraal bord. 1x Chinees bord met draken decor + zes tekens bodemmerk. Eén chip. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,7 - 37 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startpreis 150 EUR

Lot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor + bodemmerk. Vier kopjes, twee kopjes één haarlijn, één kopje goed, één kopje chips. Zes schotels, vijf schotels goed, één s...

Sang de Boeuf vaas, H 41 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas. Gebruikssporen. Afmeting: H 41cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schenkkan
Startpreis 500 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen schenkkan met floraal/goud decor. Randfrit. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese theepot
Startpreis 1.000 EUR

Chinese Yixing theepot met reliëf decor + gouden figuren decor. Met bodemmerk. Afmeting: 15 x 18,5 x 10 cm. In goede staat.

2x Cheng Lung dekselschaal + onderschalen
Startpreis 700 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung dekselschalen + onderschaal. Landschap/pagode decor. Eén onderschaal chip, verder goed. Afmeting: 10 x 18 x 10 cm.

Chinese wierookbrander
Startpreis 100 EUR

Antiek Chinese wierookbrander van brons, met foo-hond en draken. Bodemmerk. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Set borden (6x) Ø 22,3 cm.
Startpreis 700 EUR

Set van zes Chinees porseleinen Kang Xi borden met peterselie decor. Voorzien van dubbele blauwe bodemring. Alléén randfrit. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Grote set borden (10x) Ø 23 cm.
Startpreis 300 EUR

Set van tien 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung borden met pagodes/figuren bij kust decor. Gecontourneerd. Vier borden goed (randfrit). Zes borden chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In red...

Chinese Yixing theepot
Startpreis 1.200 EUR

Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Stel Chinese bloempotten
Startpreis 800 EUR

Twee Chinees porseleinen bloempotten met vissen decor. Afmeting: 21 x 28 x 20,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 75 cm.
Startpreis 2.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...

Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor
Startpreis 1.800 EUR

Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Chinese bloempot (vierkant)
Startpreis 300 EUR

Antiek Chinees porseleinen bloempot met landschap/vogel decor. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: 39 x 39 x 39 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese dekselvaas, H 118 x Ø 52 cm.
Startpreis 650 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Noir dekselvaas met draken en floraal decor. Afmeting: H 118 x Ø 52 cm. In goede staat.

Chinese theebus en kan met zilverwerk
Startpreis 280 EUR

Chinees porseleinen theebus en kan met zilver, 833/000. Cilindervormige theebus met floraal decor en een zilveren dop met parelbewerking, ø9x13 mm. En een Kang Xi kannetje met bloemdecor en een zilver...

Sung vaas, H 31,3 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Sung vaas met floraal reliëf decor. Afmeting: H 31,3 cm. In goede staat.

Familie Rose kist
Startpreis 500 EUR

2x Chinees bord Ø 21,2 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee antiek Chinees porseleinen borden. 18e Eeuw. 1x Imari, floraal/goud decor. 1xQueng Lung Met tuin decor en bodemmerk, enkele chips. Afmeting: Ø 21,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 12,2 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen penselenvaas met decor van bewapend figuur in landschap. Met reliëf. Afmeting: H 17,5 x Ø 12,2 cm. In goede staat.

5x Chinees bord Ø 26,5 cm.
Startpreis 500 EUR

Lot met vijf 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/Tobacco leaf decor. Vier borden goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.

Huanghuali penselenpot Ø 20,6 cm.
Startpreis 1.000 EUR

Chinese huanghuali houten penselenpot met reliëf tekst, voorzien van rood lakwerk figuren decor. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 19 x Ø 20,6 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met geel glazuur + onderwater decor met vissen. Bodemmerk. Afmeting: H 14 x Ø 14 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinese sauskom
Startpreis 120 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen sauskom met tuin decor. Cheng Lung. Eén minimale chip. Afmeting: 7 x 15 x 14,2 cm. In goede staat.

Chinese vaas (vierkant)
Startpreis 400 EUR

Oude vierkante Chinees porseleinen vaas met draken decor. Afmeting: 23 x 19,5 x 19,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startpreis 140 EUR

Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas Ø 20,3 cm.
Startpreis 350 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte penselenvaas met figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinees servies
Startpreis 850 EUR

Elf-delig 18e eeuws Chinees porseleinen theeservies met Familie Rose floraal/insecten decor. Onder meer; Chocolade kan, goed. Melkkan, haarlijn + gelijmd. Theekan, deksel gelijmd. 7x Schotel, goed. 4x...

Chinese stemkom Ø 17 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen stemkom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 11,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startpreis 150 EUR

Zes delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 2x Gemberpot, één deksel schade. 2x Kopje + 1x schotel Kang Xi, 17e - 18e eeuw, met bodemmerk, schotel haarlijn, kopjes minimale chips. 1x Cheng Lung...

Chinese Cheng Lung schotel Ø 42 cm.
Startpreis 1.450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Startpreis 1.450 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

3x Chinese vaas, H 18 - 18,6 cm.
Startpreis 150 EUR

Drie Chinees porseleinen vazen met Familie Rose decor. Republiek stijl. Floraal/goud/tekst + signatuur. Afmeting: H 18 - 18,6 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese tegel
Startpreis 450 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen warmhoudtegel. Deels opengewerkt, met draken decor. Afmeting: 27,5 x 27,5 x 3,2 cm. In goede staat.

Chinese Mille Fiori vaas, H 27,4 cm.
Startpreis 800 EUR

Chinees porseleinen Mille Fiori Familie Rose vaas met goudrand. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 27,4 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 24 cm.
Startpreis 100 EUR

Chinese, vierkant porseleinen celadon vaas met reliëf teksten in goud. Met bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Chinees diep bord Ø 16 cm.
Startpreis 200 EUR

Twee 18e eeuws Chinees porseleinen diepe borden met riviergezicht/figuren/pagode decor. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese perzikvaas, H 32,3 cm.
Startpreis 650 EUR

Chinees porseleinen perzikvaas met Familie Rose decor en vleermuizen. Bodemmerk. Afmeting: H 32,3 cm. In goede staat.