Mahoniehouten Engelse klaptafel met aan één zijde één lade. Tafel heeft gedraaide poten. Circa 1860. Afmeting: 75 x 102 x 56 cm. Uitgeklapt: 105 cm. breed. In goede staat.
Antiek 18e eeuws eikenhouten wandtafel met lade. Poten zijn houtgepind. Tafel heeft mooie patina. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten empire vier-laden commode met volle zuilen en origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 87 x 85 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 100 x 93 x 41 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Franse planten/bijzettafel. Met messing vergulde omranding en appliques, voorzien van een marmeren blad. Afmeting: H 82 x Ø 32 cm.
Kleine antiek eikenhouten kist met toog-panelen, slot + sleutel. Houtgepind. Afmeting: 70 x 86 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten tiltop bijzettafel met driespant poot. Afmeting: 71 x 42 x 58 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek, gerestaureerd eiken één-deurs kastje. Duitsland. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 79 x 61 x 44 cm. In goede staat.
Oude kist met smeedijzeren banden en slootwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 57 x 63 cm. In goede staat.
19e Eeuws Ottomaanse dekenkist van teakhout. Geheel met koper beslagen deksel + drie lades. Afmeting: 130 x 55 x 56 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten biedermeier twee-deurskast. Circa 1850. Met bovenlade, schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 152 x 125 x 53 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten graanbak met deksel. Circa 1800. Ideaal om als tafel te gebruiken of wandtafel. Blad is afneembaar en heeft groot binnenvak. Afmeting: 122 x 66 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Franse één-deurs vitrine van mahoniehout, met gebogen front en glas, vergulde messing versieringen en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 142 x 70 x 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws handbeschilderde hoekkast met etagiere en gebogen front. Figuren voorstelling. Afmeting: 210 x 74 x 45 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten partnerdesk met bandintarsia, lederen blad (mist gedeelte), diverse lades en deco-lades welke dienen als deurtje. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 153 x 93 x 75 cm. ...
Vroeg 19e eeuws Hollandse theetafel van notenhout, met origineel beslag. Afmeting: 74 x 79 x 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Soester spiegel met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 67 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse cuba mahoniehouten naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Afmeting: 74 x 51 x 37 cm. In goede staat.
Franse, 1-deurs vitrinekast met gebogen glas, blad van marmer en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 163 x 43 x 39 cm. In goede staat.
Italiaanse empire-stijl salontafel met onyx en metalen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 x Ø 73 cm. In goede staat.
Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.
Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten wandconsole tafel met leeuwenkoppen en klauwpoten. Afmeting: 88 x 160 x 60 cm. In goede staat.