Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Houten sculptuur. Beschilderd. Naakte dame met kat. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Jan Sierhuis, 1971. Amsterdam, 1928. Twee figuren aan het strand. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Sierhuis, 2010. 1928 - Amsterdam. Houten beschilderd figuur. Cobra-achtig houten figuur. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Hollandse School. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Hollandse School. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twentse boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
A.J. van Driesten. 1878 - 1969. Hollands landschap met boerderij, brug en waterpartij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
10x Andy Warhol. Campbell's Soup II. Nadruk. Published by Sunday & Morning. Lithografieën op papier. Afmeting: H 90 x B 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws religieus schilderij. Kruisiging Jezus Christus. Oudere restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.
Jo Schrijnder. 1894 - 1968. Twee zwanen boven zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Viool speelster. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stilleven op schouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 92 cm. In goede staat.
Eppo Doever (1907-1981). Circa 1940 - 1945. WO II. Duitse soldaat schiet man neer. Gouache op papier. Afmeting: H 42 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Stilleven met pronkkan en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 61 x B 50,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Duitse School. WO II. Duitse Luftwaffe officier met bontjas. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 48 x B 40 cm. In goede staat.
Julius v.d. Sande Bakhuyzen. 1835 - 1925. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 20,5 x B 32,2 cm. In goede staat.
Jan Evert Morel. 1835 - 1905. Hollands landschap met vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20,5 cm. In goede staat.
A. Lannoo. 19e Eeuw. Hollandse School. Kopiist. Man en jonge vrouw bij boek. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 100 x B 77 cm. In redelijk/goede staat.
Andreas Schelfhout '45. 1787 - 1870. Hollands havengezicht Campveersche toren, Veere met platbodems en figuren. Potlood op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.
H. Bogman jr. 1890 - 1975. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 28 cm. In goede staat.
Hans Richter-Johannsen. Duitse School. 20e Eeuw. Vissersvolk aan het vis ontladen in Hollandse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boeren interieur, figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x Ø 29,5 cm. In goede staat.
Herbert immer Willems. 1944 - Hollandse boerderij in de sneeuw bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.