Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, jongentje met ballon 50x60cm. Cond.: U
Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, de clown in het rood 50x60cm. Cond.: U
Roger Etiënne Paris 20e eeuw (kreeg raadgevingen van Chagall), olieverf op papier, mondaine dame met zinnelijke blik in rood 50x60cm. Cond.: U
Gesigneerd Verso Maasdijk 20e eeuw, olieverf op paneel, pendant riviergezicht 20x25cm. Cond.: U
Henk Roosink (Rijssen), oleievrf op paneel, Twents landschap met reebok 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op paneel, Hollandse winter 25x20cm. Cond.: G
Duiten Bogaard 20e eeuw, olieverf op linnen, opvliegende zwanen 24x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Hille?), Duitsland begin 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met burcht 40x50cm. Cond.: G
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "L'arc en ciel" 60x80cm. Cond.: U
Corneille (Guillaume) (1922-2010, Cobra), drukwerk op linnen, "L'oiseau Blue" 60x80cm. Cond.: U
F. Trümper 12,002, olieverf op paneel, baardmannetje 25x30cm. Cond.: G
P. v.d. Broek 6-403, olieverf op linnen, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G
Frans Trümper 2008 Enschede, olieverf op paneel, boomklever 25x27,5cm. Cond.: G
J. Roosink (Twente), olieverf op linnen, wilde zwijnen in de sneeuw 69x57cm. Cond.: G
J. Klinkert, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 40x50cm. Cond.: G
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, koeien in stal 24,5x34cm. Cond.: U
Jan te Wierik (Hengelo 1954 - 2002 Rekken), belangrijke Twentse kunstenaar. Bijzonder groot doek, olieverf op linnen, drie fantasiefiguren 120x210cm. Cond.: UAcryl op linnen
L. Prick van Wely 1944, olieverf op linnen, stilleven 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd portret van een edelman 18e-19e eeuws, olieverf op linnen 48x58cm. Cond.: G
J. de Coninck 1e helft 20e eeuw (vermoedelijk België), olieverf op linnen, aardewerken vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: U