Drie antieke fruitmanden van keramiek. Geglazuurd. Eén met onderschaal. 19e Eeuw. Afmeting: 22 - 33 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e Eeuwse Italiaans renaissance Fayence putti figuren met wit glazuur. Restauratie + één arm los erbij. Afmeting: 11,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Twaalf antieke Duitse + Weense porseleinen soldaten. Circa 1900. Gemerkt met bijenkorf + ander merk. Bij één figuur is de steel van vaandel vervangen door hout. Minimale chip mogelijk, verder goed. Af...
Antieke Hollandse Gouda polychrome platelen miniatuur pijpvaas met floraal decor. Nr. 537 A.B. Circa 1910. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans porseleinen plaquette met afbeelding van verliefd paar in park. Gesigneerd Gille. Afmeting: H 14 x B 11 cm. In goede staat.
Prachtige grote antieke Delftse Fayence wandschotel met gelobte omranding en floraal decor. Circa 1920. Afmeting: Ø 48 cm. In goede staat.
Groot Frans porseleinen Limoges eetservies. Bestaande uit: 13 grote ovale schalen, 4 kleine ovale schalen, 6 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 ronde schalen, 23 soepborden, 44 ontbijtborden, 47 grote bor...
Grote porseleinen Herend schaal. Opengewerkt, en met floraal/goud decor. Afmeting: H 8,5 x Ø 24 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen figuur. Gemerkt Karl Ens. Circa 1930. Dame met appel. Goud decor. Minimale chip glazuur basement. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Delfts Porceleyne Fles 12-pas tegeltableau. Naar Salomon Verveer. Circa 1900. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Twee oude porseleinen figuren. Opa + oma + kinderen. Napels gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Hollands 20-pas tegeltableau met driemaster en annotatie 1775. Afmeting:H 65 x B 52 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen vazen. Trompetvorm. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Meissen porseleinen vazen. Bloemen/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse porseleinen borden. 1x Meissen + 1x KPM. Handgeschilderd. Floraal/vogels/insecten decor. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen theekan met florale beschildering. 1817 - 1824. Geen deksel. Enkele chips. Afmeting: 21 cm.
Drie antieke Duitse Meissen porseleinen borden. 19e Eeuw. Onder andere één keer Marcolini/floraal. Afmeting: Ø 19 - 23,5 cm. In goede staat.
Porseleinen cavalerist te paard. Garde Imperial. 20e Eeuw. Nr. 667. Thüringen? Bakfouten in basement. Afmeting: 29 x 24 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen oud/antiek handbeschilderd porselein. Frankrijk. Circa 1900. Afmeting: 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met bloemenranken/goud decor. Beschadigd, één deel los erbij. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/matige staat.
18e Eeuwse Delftse fayence vazenset. Floraal/figuren decor. Deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 22 cm. In redelijke staat.
Vijftien stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met afbeelding van edelmannen. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse Charles Dix figuren van porselein. Circa 1840. Handbeschilderd, met goud decor + blindmerk. Top van sabel beschadigd, verder goed. Afmeting: H 39 cm. In redelijk/goede sta...
Lot van 25 antieke Jugendstil tegels met floraal decor. Circa 1900. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Twee porseleinen vazen in Sevres-stijl. Figuren/goud decor met brons. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts Fayence kaststel met zeilboot decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Twee grote keramieken beelden. Kip + haan. 21e Eeuw. Staart beschadigd. Afmeting: 32 - 37 cm. Verder in goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Duitse majolica dekselpot met ranken en hanenkoppen gedecoreerd. Genummerd + gemerkt. Circa 1910. Chips. Afmeting: H 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse drie-delige Gouda platelen bloempot + zuil. Decor Grotius. Circa 1920. Afmeting: H 73 x Ø 32 cm. In goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen Teichert Cölln majolica historisme jardiniere. Circa 1890. Geen barsten. Afmeting: 21 x 29 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse platelen Eskaf dekselpot met springbok decor. Ontwerp van Hildo Krop. Circa 1930. Afmeting: H 24 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote majolica piedestal met bloempot. Decor met leeuwenkoppen/floraal/gezichten. 20e Eeuw. Scheur in bloempot. Afmeting: H 100 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauff-tijd. Circa 1900. Vrouw met vogelkooi. Goud decor. Afmeting: 15,2 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse porseleinen borden met figuren/goud decor. Gemerkt prov. S + E, E.S. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 27 cm. In goede staat.
Drie-delige antieke majolica vazen set met floraal decor. Circa 1900. Engeland + nummers. Eén oor van grote vaas gelijmd. Afmeting: H 28 - 42 cm. In goede staat.
Vijf mooie vroeg 19e eeuwse porseleinen empire kratervazen. Twee sets van twee, plus losse vaas. Kleinere set één haarlijn. Goud slijtage. Afmeting: H 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse majolica jardiniere. Circa 1920. Floraal/figuren decor. Afmeting: 28 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence vazen met chinoiserie decor. Eén voet gelijmd + enkele chips. Afmeting: H 14 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuwse achtkantige Delftse Fayence dekselvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Mogelijk huwelijk deksel + vaas. Afmeting: H 40 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse Fayence stoof. Floraal decor. Eén chip. Afmeting: 5 x 7 x 6 cm. In goede staat.
Oude/antieke Delftse Fayence Toby jug. Met hofnar + bodemmerk. Twee lichte chips aan randen. Gemerkt J.S.L. 1750. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal/chinoiserie decor. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.
Grote antieke Delftse Fayence kan met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen bokaalvazen met messing monturen en figuren/goud en landschap decor. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen inktstel met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 7-pas tegeltableau. De boekbinder. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 47 cm. In goede staat.
Dertig antieke polychrome Fayence tegels. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
43 Hollandse Fayence tegels. 19e Eeuw. Divers. Mangaan kleurig. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 28 stuks antieke, gemarmerde Fayence wandtegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Lot van 60 stuks Hollandse tegels. Witjes. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
47 Stuks antieke Hollandse witte wandtegels (zgn. witjes). Enkele beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van dertien antieke randtegels met floraal decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 6,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Zuid-Amerikaanse empire porseleinen kop en schotel met wapen/inheems figuur decor. Met tekst Para orcini de Casieli. Circa 1820. Met vergulding. Afmeting: H 11,5 x Ø 16 cm. In goede staa...
Grote antieke Duitse blauw-wit porseleinen Zwiebelmuster schaal. Circa 1900. Bakfout. Afmeting: 55,5 x 41,5 cm. In goede staat.
Negen Duitse gelimiteerde porseleinen Fürstenberg wandborden met romantische winter-voorstellingen. 80-er Jaren. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Acht antieke Engelse keramieken Staffordshire figuren. Divers. Enkele restauratie. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Vier dieren figuren. Porselein/keramiek. Bestaande uit: 1x Paard/schimmel, gemerkt H.R. Germany. 1x Stijgerend paard, Jena Holland. 1x Herdershond, Germany, circa 1930. 1x Chow Chow hond. Afmeting: 15...
Grote porseleinen figurengroep. Tweede helft 20e eeuw. Onbekend porselein merkteken. Romantische figuren met bloemen bij piedestal. Minimale chips. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf sierschotels. Onder andere; Limoges, Bavaria Duitland met Vienna decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 12 x Ø 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse tafellampen van porselein. Man + vrouw. Later geëlektrificeerd. Waren voorheen bloemhouders. Man gelijmd. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse Faience de Purmerende platelen Jugendstil schenkkan. Schilder F.B. 1023. Circa 1900. Bovenrand haarlijnen. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Hollandse polychrome platelen vazen met jugendstil floraal decor. Circa 1910. Twee grote vazen goed. Kleine vaas minimale chip. Afmeting: H 19 - 28,5 cm. In goede staat.
18 Hollandse polychrome Makkumer Fayence tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Elf antieke tegels. 1x 4-pas tableau met landschap decor. 1x 3-delig tableau met landschap decor. Plus vier losse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote Hollandse Makkumer Fayence sier-wand-schotel. Gemerkt Tichelaar. Figuren in park decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein. 20e Eeuw. Twee Hutschenreuther Dresden Seladon borden. En één Karlsbader Porzellan kop en schotel. Afmeting: 14 - 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Floraal. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Delftse schotels. Floraal decor. Afmeting: Ø 23 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence trekpot met floraal decor. Deksel chip, en mogelijk niet origineel. Afmeting: 11 x 17 x 10 cm. In redelijk staat.
Frans Fayence majolica presenteerblad. Neo renaissance. Met kariatiden en putti. 20e Eeuw. Giene France, decor garanti in alterable. Afmeting: 4,5 x 49 x 36 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen ezel door Erich Oehme 1942. Afmeting: 8 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts keramieken kaststel met molen landschap decor. Circa 1900. Bovenrandschade aan grote dekselvaas. Afmeting: H 29 - 41 cm. In redelijke staat.
Negen antieke Petrus Regout Maastricht keramieken borden. Circa 1890. Decor Timer. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Hollandse Fayence borden. Divers. 4x Delft + 1x Friese spreukschotel. Enkele beschadigingen + restauraties. Afmeting: Ø 22 - 38 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Engels Ironstone Staffordshire vier-delig lampetstel met floraal/goud decor. Afmeting: 15 - 33 cm. In goede staat.
Oud Hollands 6-pas polychrome tegeltableau. Grolsch Bier. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse aardewerk/porseleinen vogels. 20e Eeuw. (1) Gerold Bavaria, Vlaamse gaai, porselein. (2) Keramieken auerhaan, circa 1930. (3) Twee vogels op tak, chip staart. Afmeting: 14 - 17 cm. In rede...
Vier 18e eeuwse tegels met floraal decor in lijst. Lichte randschades. Afmeting: H 17 x B 17 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Hollandse kastkommen van keramiek. Floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 15,7 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Rosenburg platelen polychrome knobbel vaas met floraal decor. Nr. A 440. Circa 1900. Binnenin vaas zit iets vast. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Hollandse 6-pas tegeltableau's. Delftshaven + paradijsvogels. Afmeting: 45 x 30 cm / 40 x 26 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen theebussen. 20e Eeuw. 1x Fürstenberg, rood/floraal decor. 1x Ongemerkt, blauw/wit, floraal decor. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen figurengroep. Koets met figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip aan oor van paard. Afmeting: 23 x 10 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen borden. Floraal/goud. 19e - 20e Eeuw. Eén bodemrand schade. Afmeting: Ø 19,8 - 22 cm. In goede staat.
Twee antieke Meissen porseleinen schalen. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 27 - 29 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Majolica console + bloempot. Jugendstil-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Fraai 18e - eeuws Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Gemerkt W. Minimale beschadiging. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Lot van 30 stuks antieke Hollandse blauwe bloempot tegels. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.