Geelgouden slavenband, 585/000, met diamant. Slavenband voorzien van een scharnier en bakslot. De armband loopt breed uit aan de bovenzijde en is in het midden voorzien van een driehoekig element beze...
Geelgouden armband, 750/000, gemaakt uit gematteerde rolex-schakels met in het midden een geelgouden plaat met geslepen rand, bezet met 3 rijen briljant geslepen diamanten, totaal 51, ca 1,00 ct. De ...
Kapitale gouden ring, 750/000, met diamanten. Brede wikkelring met een geelgouden en een witgouden band bezet met veel kleine briljant geslepen diamanten, ca 358 stuks, totaal ca 4,20 crt VVS TW. bree...
Elegante witgouden creolen, 585/000, met diamant. Ovale klapcreolen met aan de voorzijde in het midden een rail met 11 baquette geslepen diamanten en aan weerskanten een rij met 11 briljant geslepen d...
Geelgouden ring, 585/000, met roosgeslepen diamanten. Ring met een zilveren dubbele rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø kop 16,5mm. De band van de ring is voorzien van fraaie bewerking. ø 57, ca...
Lange geelgouden ketting met hangers, 585/000. Lang koordcollier met daaraan een gouden element met filigrain, parels en kwasten. Onderaan de ketting zitten 2 musketonhaken, één met medaillon voorzien...
Prachtige witgouden choker, 750/000, met diamant en saffier. Collier met een ronde palmierschakel in het midden voorzien van een flexibel witgouden element volledig bezet met briljant geslepen diamant...
Prachtige geelgouden Cartier horloge, 750/000, Tank model. Met een cremewitte wijzerplaat. Het horloge is voorzien van een origineel zwart lederen Cartier band met geelgouden Cartier horlogebandclip. ...
Bijzonder gouden horloge, 750/000, gemaakt uit een zakhorloge. Gemerkt Patek Phillippe & Co, Genevé. Voorzien van een geelgoud met roségouden kast voorzien van een glazen achterdeksel. Het horloge hee...