Italiaanse zilverkleurige houten lampenvoet in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Twee grote notenhouten gesneden hertenkoppen met glazen ogen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse neo rococo vergulde messing vier-armige kaarskandelaar. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Geëmailleerde plaquette met messing. Picasso. Vrouw met lange hals. 20e Eeuw. Afmeting: H 18,5 x B 12,5 cm. In goede staat.
Groot gietijzeren wandschild. Je Maintiendrai. Met Hollands wapen. 20e Eeuw. Afmeting: 49 x 43 x 4 cm. In goede staat.
Verzameling Hollandse postkaarten + brieven. Eerste helft 20e eeuw. Met postzegels in doos. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Lot antieke benen schaakstukken. Enkele beschadigingen. Afmeting: 4 - 8 cm. In redelijk/goede staat.