Antieke Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en facet geslepen glas. Circa 1910. Messing uurwerk, gewichten en slinger. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Marmeren Art Deco klokkenstel. Duitsland. Circa 1930. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense Gustav Becker snaarregulateur met decentrale secondenwijzer. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule. Arabier te paard met leeuw. Circa 1880. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Friese staart/schippertjes klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en vergulde messing kapitellen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ongereinigd. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder wandklok met diorama figuren. Plated + verguld latoenkoper. Circa 1860. Afmeting: 37 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met messing versieringen. Met maanstand. Merk Wuba. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag met twee bellen. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans verguld messing Louis Seize-stijl wandklok. Tweede periode. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten met eiken staande klok. Met seconden + datum aanduiding. Samuel Vale Coventry. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 220 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek keramieken klokkenstel met Hollandse motieven. Monogram. Circa 1910. Achterste bovenrand beschadigd van vaas, verder goed. Functies niet getest. Afmeting: 29 - 32 cm. In redelijk/goe...
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, Halfuur-slag, datumaanduiding. Afmeting: H 214 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met florale beschildering. Achtdaags-uurwerk + seconden-aanduiding. Afmeting: H 202 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Amerikaanse tafelklok. Ansonia New York. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok in ballon-vorm met intarsia. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Grote Franse vuurvergulde bronzen empire pendule. Circa 1820. Man met lyra en harnas met schild. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 cm. In goede, ongereinigde staat.
Drie-delig Frans Carrara marmeren pendule stel met vergulde bronzen armaturen + bisquit porseleinen plaquettes. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede...
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit Kienzle regulateur. Circa 1880. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.
Antieke wortelnoten Gustav Becker tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Circa 1920. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Circa 1930. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke notenhouten historisme tafelklok. Ongemerkt. Halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
Engelse messing skeletklok met snek. Onder glazen stolp. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Bloemenmeisje. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Perfect in het goud. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse messing wandklok met stil uurwerk. Historisme. Afmeting: 33 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Pfeilkreuz notenhouten tafelklok. Circa 1910. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten met coromandelhouten pendule met chroom. Circa 1935. Art Deco. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 39 x 14 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws wortelnoten Amsterdams staand horloge met carillon kwartierslag op tien bellen en uurslag op twee bellen. Totaal twaalf bellen. Gesigneerd. Jacob Gelijn Amsterdam. Zes melodieën, me...
Antieke Franse portaalklok met messing beslag + inleg. Circa 1870. Louis Philippe. Eén deel koper-inleg mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Pfeilkreuz wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Weekloper. Halfuur-slag op gong. Circa 1900. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met verguld brons. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Ongereinigd. Afmeting: 28 - 39 cm. In goede staat.
Antieke Franse vergulde bronzen glaspendule met facet geslepen glas. Japy Freres. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gong. Met monogram + jaartal 1897. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise klok met wekkerfunctie en harpslinger. Afmeting: 42 x 33 x 16 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat bijgeschilderd. Verder in goede staat. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met messing reliëf wijzerplaat, deels plated. Met wekker. Circa 1800. Meekrap kleur. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Franse kolompendule. Geëboniseerd. Empire. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger. Weekloper, ankergang. Met wandconsole. Afmeting: 37x 26 x 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur met pronkslinger. Circa 1880. Uurwerk vervuild. Afmeting: 98 cm. In redelijk/goede staat.
Warmink wortelnoten Amsterdamse staande klok met maanstand, maand, dag en datum aanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Antiek zwart marmeren klokkenstel. Frankrijk. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 26 - 42 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker en originele beschildering. Circa 1900. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse portaalklok met boulle. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok. Ossenoog (oeil de boeuf). Circa 1860. Handbeschilderd, floraal + parelmoer inleg. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 x 51 x 15 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antieke Friese staartklok met blikken mechaniek + soldaat. Klok is circa 1800. Mechaniek is circa 1920 toegevoegd. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule + kandelaar. Zwart marmer. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 44 - 50 cm. In goede staat.
Bijzonder grote kapitale Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met Romein, helm, lauwerkrans en bazuinen. Circa 1820 - 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 62,5 x 4...
Grote antieke Franse marmeren Napoleon II glaspendule met verguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger, kwikslinger. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse Neuschatel wandklok met console. Circa 1800. Weekloper met spillegang. Halfuur-slag op bel. Afmeting: 89 cm. In zeer goede staat.
Oude mahoniehouten pubklok met secondenaanduiding. Mechanisch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 x Ø 39 cm. In goede staat.
Frans 3-delig zwart marmeren klokkenstel met compisitie metaal ca, 1890. 8-Daags uurwerk, halfuur slag en veerslinger, 59cm. Mimimale chips.