Twee Japanse porseleinen Imari vazen met tuin/paradijsvogel decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 32 cm. In redelijk/goede staat.
Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 3,5 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Lot Engels Wedgwood keramieken servies. Decor Stratford + decor. Queens Ware. Tweede helft 20e eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Grote Franse Sevres-stijl porseleinen dekselcoupe met bronzen monturen. Met figuren/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e - 19e eeuwse Hollandse Amstel porseleinen schalen met floraal en goud decor. Beide schalen chip. Afmeting: Ø 24,5 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotel met bodemmerk. Floraal decor. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Delftse Fayence tabakspot met chinoiserie decor. Gemerkt 'De Klaauw'. 18e Eeuw. Afmeting: 22 x Ø 18 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke majolica botervloten. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 23 cm. In goede staat.
Vier grote 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence sierschotels. Divers. Drie borden gelijmd. Afmeting: Ø 31 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
24 Stuks diverse kop en schotels. Hoofdzakelijk Engeland Royal Albert + theeservies Hutschenreuther. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts fayence kaststel. Circa 1900. Societe Ceramique Maastricht. Floraal/pauw decor. Eén haarlijn. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 26 - 36 cm. In goede staat.
Tien oude/antieke Duitse Hummel figuren. Divers. Twee figuren gelijmd, rest goed. Afmeting: H 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor + bodemmerk. Chips. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Acht delen divers Delfts Fayence . Holland. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: zes borden, vaas, dekselvaas. Enkele restauraties + beschadigingen. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke Hollandse tegels. Drie tegels van de Porceleijne Fles en één van Westraven. Met afbeeldingen van haan, uil, kat + herdenkingstegel 1943 Margriet prinses van Oranje Nassau. Chips bij tegel...
18e Eeuwse Delftse vaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
Groot keramieken figuur. Meisje met bloemen en kruik. Wit craquelé glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse schotels met bloemkorf decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte randschades. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Delftse polychrome liggende koeien. Gemerkt APK. Chips. Afmeting: 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Delftse polychrome Fayence schotels met vogel/floraal decor. 18e Eeuw. Bodemmerk S. Beide schotels haarscheuren, gelijmd. Afmeting: Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Antiek servies met Chinees Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, grote schaal, kleine schaal, melkkan, zeef + bakje, suikerpot, elf kopjes, twee kleine kopjes, negentien schotels. Enke...
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts fayence kaststel met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Zes stuks 18e eeuwse Hollandse wandtegels. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Zeven antieke Hollandse tegels. 17e - 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke porseleinen Höchst figuren. Jongen en meisje met bloemen. Minimale beschadigingen. Afmeting: 13 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Lot oud/antiek Delfts Fayence (6x) Porceleyne Fles. Bestaande uit: Pronkvaas, hengsel + voet gelijmd. Drie schotels, divers. En twee kommen. Afmeting: 18 - 62 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Nymphenburg porseleinen theepot. Met handbeschilderd floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 14 x 25 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen theekan. Knauff. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Hollands plateel. Onder meer; Regina Darlo W.B. bord. ESKAF B/S bord. Princess Ivor Gouda vaas (chip). Zuid-Holland, vaas pronkappel. Princess Ivora vaas. Afmeting: 21 - 27 cm. In go...
Dertien delen Duits Meissen porselein serviesgoed + één deel Limoges. Onder andere: Marcolini. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13,5 - Ø 26 cm.
Acht delen Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tablet, vaas, twee asbakken, vier petit four schalen. Afmeting: 9 - 28 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Twaalf delen Hummel. Bestaande uit: Twaalf M.J. Hummel wandborden van porselein. Kinders Freuden der Jahreszeiten. En drie keer M.J. Hummel porseleinen medaillons. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 7...
Twee antieke Limoges porseleinen plaquettes met putti en vergulde bronzen lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 16,5 x B 11 cm. In goede staat.
Duits porseleinen kaketoe. Rookverdrijver. Merkteken verwijderd vanwege gaatjes voor verlichting. Circa 1930. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Weense visschaal met bodemmerk. Keramiek. Circa 1900. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse terracotta historisme wandschotel met mannenbuste. Circa 1880. Stukje van baard mist, verder in goede staat. Afmeting: 14 x Ø 39 cm. In goede staat.
Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke polychrome Delftse fayence borden met vogel in fruitboom decor. A.P.R. gemerkt. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Petrus Regout Maastricht serviesgoed in Wedgwood kleuren. Circa 1900. Bestaande uit: Theepot, suikerpot+melkkan, kom. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Herend porselein. Divers. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak + vier potten. Floraal/goud decor. Eén chip. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijke/goede staat.