Twee barok-stijl stoelen met gebloemde velours bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Mahonie kabinet. Louis Seize. Circa 1800. Met drie lades onder de twee deuren, en binnenin vijf lades. Afmeting: 218 x 185 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Afmeting: 100 x 105 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws twee-persoons barok ledikant met polychromie en snijwerk. Afmeting: 150 x 200 x 215 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Afmeting: 80 x 91 x 52 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barok-stijl commode met onderliggende verbonden poten en geschulpt blad. Circa 1880. Afmeting: 82 x 95 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten barok commode met gebogen front, klauwpoten, bronzen beslag en originele sloten. Circa 1800. Afmeting: 78 x 80 x 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten renaissance kast. Vier-deurs, met lades en lijstwerk. Afmeting: 152 x 53 x 118 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met lade, afneembaar blad en klauwpoten. Afmeting: 80 x 78 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse kersenhouten biedermeier oorstoel met latere bekleding. Afmeting: 104 x 55 x 74 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met messing beslag + klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 105 x 55 cm. In goede staat.
Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.
18e Eeuwse zeldzame porseleinkast, eikenhout met dubbelgebogen kop. Met 2 deuren. 195x92x30cm. In goede staat
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize secretaire met volle zuilen en koperen kapitellen. Circa 1800. Afmeting: 131 x 118 x 47 cm. In zeer goede staat.
Antieke mahoniehouten empire vitrine opzet kast met vergulde bronzen kariatiden. Gesigneerd H. Pander. 19e Eeuw. Afmeting: 215 x 147 x 53 cm. In goede staat.
Twee barok-stijl armleunstoelen met mooie gave stoffering. Eerste heflt 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 x 63 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en bronzen beslag. Circa 1890. Afmeting: 144 x 65 x 32 cm. In goede staat.
Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode. Ongerestaureerd. Circa 1760. Afmeting: 79 x 90 x 50 cm. In redelijke staat.