Antieke Amerikaanse Colt - New York. Starr Arms New York. January 1856. Vergrendeling mist, verder in goede staat. Afmeting: L 34 cm.
Oud Chinees bronzen figuur. Drie lachende Chinezen. Door Gaston Hauchecorne. 1880 - 1945. Afmeting: 21 x 35 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Chinese theedoos met parelmoer belijmd. Theecompartiment + theekop + deksel. Chip. Afmeting: 13,5 x 24 x 14,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met hoogwaardigheidsbekleder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 42,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met draken decor. Front + verso. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Mooie Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in berglandschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire met opstand. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 215 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Elegante geelgouden broche, 750/000, met diamant en parel. Broche in strikvorm fraai versierd met floraal graveerwerk. De strik is voorzien van witgouden band met 3 diamanten met daaraan een witgouden...
Brede geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een rozet bezet met 7 briljant geslepen diamanten geklemd tussen de band waarin aan weerskanten een balk zit met 4 briljant geslepen diamantjes. T...
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een rozet in het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ca 1,5 ct, en daaromheen een rand met briljant geslepen d...
Fraai collier van 5 rijen bloedkoraal met wat gemengde kralen, ø 4-6mm, bevestigd aan een prachtige geelgouden streeksluiting, 585/000. ø 37,5mm. versierd met filigrain en peervormige appliqueen en in...
Arie Zuidersma. 1925 - 2014. Gezicht op Rottum. Gouache op papier. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
G.J. Hoffmann. 1833 - 1873. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvloot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,4 x B 24 cm. In goede staat.
Monogram J.K. 19e Eeuw. 17e Eeuws schip in zware storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 26 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits speelgoed. 1x L.S. & Co. Neues Bauspiel, The American Circus. 1x Blokkendoos, gelithografeerd. Afmeting: 25 - 35 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Franse lantaarnklok met vergulde wijzerplaat en emaille cartouches. Spillegang en slagwerk. Afmeting: 44 x 26 x 19 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde bronzen harlekijn met houten gezicht, geplaatst op marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ronald Paris. Afmeting: H 75 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke drie-delige Duitse K.P.M. porseleinen theeset. Circa 1880 - 1900. Met blindmerk. Met handgeschilderd decor. Boerderij/hoenderhof + insecten op deksel. Afmeting: 12 - 26 cm. In goede s...
Antieke Chinees porseleinen vaas. Lampenvoet met draken decor en ribben. Gaatje voor snoer in bodem(merk).ca 1900 Verder goed. Afmeting: 31,5 x Ø 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom met groen theeglazuur en vissen decor. 1x Porseleinen bord met rood glazuur en bodemmerk, randschade. Afmeting: Ø 16 x 22,3 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met floraal decor, front + verso. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 16,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur en feniks decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 14,8 cm. In goede staat.
Twee fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose borden met geisha/zotjes/hert/goud in interieur decor. Verso paars glazuur. Beide borden haarlijn. Afmeting: 7 22 - 24,5 cm. In redelijk/goede s...