Lot ,met 5 armbanden met drie rijen edelstenen met o.a. parels, goudsteen en amethist. Bevestigd aan een goud op zilveren sluiting met stenen. In goede staat
Zilveren set met armband en collier, 835/000, met een vossenstaartschakel. ø 9 mm, lengte 19-70 cm. ca 93 gram. In goede staat
Lot sieraden met rode kralen, o.a. met bamboekoraal en parelmoer. 3 colliers en 3 armbanden, waarvan 1 van bloedkoraaltjes. In goede staat
Geelgouden collier met zodiac hanger, 585/000. Fijn gourmetcollier met daaraan een ronde zodiachanger met tweeling, merk Fabiola. ø 21,5 mm. 50 cm. ca 5,2 gram. In goede staat
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Geelgouden slavenband, 585/000, bol model met een scharnier en bakslot. Breedte 5 mm. 61x53,5mm. ca 7,45 gram. Gebruikssporen, verder in goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een dubbele rozet met witgoud bezet met 19 kleine diamantjes, één iets verzakt. ø kop 13 mm. ø 58 ca 2,8 gram. In goede staat
Byouteriedoos gevuld met gevuld met o.a. parels, diverse colliers en oorclips. Diverse materialen,
Lot met 6 zakhorloges, diverse modellen, mechanisch. O.a. Gre Roskopf Patent en F.Bachschmid. Metaal, zilver en double, één glas ontbreekt.
Lot sieraden met een zilveren zilveren ring met meissen porseleinen plaquette, een ring met granaat, een hanger met grote steen, een goud op zilveren choker met granaat en een double ring met granaat ...
Lot met 8 zilveren ringen met o.a. barsnteen en koraal. Diverse gehaltes en diverse modellen. totaal ca 65 gram. In goede staat
Lot edelstenen met diverse colliers met o.a. agaat, turkoois, rhodochrosiet, amathist, parels en tijgeroog.
Lot met 11 colliers met o.a. parels, agaat, muranoglas en goudsteen. Diverse lengte en diverse sloten, 2 defect. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote opengewerkte achtkantige kop, 18x18mm, in het midden bezet met een halfronde gefacetteerde granaat. ø 61, ca 5 gram. granaat iets afgesleten, ...
Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...
Zilveren choker met turkoois, BWG, met 7 ovaal bewerkte elementen bezet met turkoois. Breedte collier 23 mm. lengte 45 cm. ca 35,5 gram. In goede staat
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Lot met zeven zilveren broches/hangers, 833/000, 2 broches van bijbelsloten, 1 met Maya voorstelling, een zeeuwse knop en een klein rond broche met steen en een hanger met filigrain en een streekhange...
Oorhangers, 333/000, met opaal. Brisures met bolletje en een hanger met floraal decor en een ovale opaal cabouchon. Lengte oorhanger 30 mm. ca 1,8 gram. In goede staat
Hanger, 333/000, met schelpcamee voorzien van een dubbel getorste rand. Grootte inclusief oog 49x31mm. In goede staat
Lot met diverse horloges en horloge-onderdelen. o.a. Junghans, Viking en Kronotron.
Lot met 5 zakhorloges met zilveren kast. incompleet, glas ontbreekt, wijzers los, wijzerplaat beschadigd. In redelijke staat
18e Eeuws zilveren horloge met snek, 925/000, Engels A.W.W. Co Waltham Mass, ø 49 mm. Met chatelaine voorzien van drie signetten. MT.: J.F. Hullerman, Utrecht. jl.:L:1820. Voorzien van een koperen bes...