Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeldzaam Belgisch handbeschilderd Jugendstil theeservies met floraal decor. Moreau Frerer Liege. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, melk/suiker set, vier kop en schotels, waarvan twee kopjes haarlijn...
Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse porseleinen theebus met Zwiebelmuster decor + messing deksel. Merkteken kruis + H. Circa 1900. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Lot Hongaars Hollohaza porselein. Onder andere: dekseldozen, tafelbellen, vaas et cetera. 20e Eeuw. In goede staat.
Lot Duits porselein. (1) Kobaltblauwe Bavaria K.P.M. vaas met goud decor. (2) Grote Rosenthal vaas met floraal decor. (3) Hutschenreuther verdeelschalen-set met goud decor. Afmeting: 12 - 24 cm. In go...
Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Keramieken kunstobject door Monique Degluaire te Chapaize Sqone et Loire. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen honden. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vier antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles wandborden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 25 cm. In goede staat.
Grote Makkumer fayence Tichelaar fruitschaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 10 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke Perzische handgedreven schalen. Messing/plated. Afmeting: Ø 20 - 34 cm. In goede staat.
Grote antieke Arnhem platelen vaas. Decor Nippon. Floraal. Circa 1915. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl handbeschilderde schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee Majolica plaquettes in Jugendstil-stijl. Vrouwen bij druivenranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Antieke Majolica Jugendstil cachepot + hangpot. Circa 1900. Afmeting: 15 - 24 cm Ø. In goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Empire basaltware theepot met Hollandse 835/000 zilveren theezeef. Afmeting: 11 x 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence ziekenkom met oren. Voorzien van floraal decor. Haarlijn. Afmeting: 7 x 22 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met chinoiserie decor. Afmeting: H 5 x Ø 34,5 cm. In goede staat.
Antieke Makkumer Tichelaar fayence plooischotel met havengezichten in coulissen decor. Afmeting: H 5,5 x Ø 30 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen deelservies. Pompadour met goud decor. Bestaande uit: Twee kop en schotels, twee gebaksborden, theekan, suikerpot, en een los kopje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
Elf antieke Duitse porseleinen borden met Zwiebelmuster decor. Gemerkt met R. Circa 1900. Twee borden met haarlijn. Rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Lot antiek Japans eierschaal porseleinen kop en schotels met deksels. Figuren/teksten decor. Met bodemmerk. Drie schotels goed, twee met haarlijn, één beschadigd. Zes kopjes goed. Vijf deksels goed. A...
Rörstrand Zweden, East Indies deelservies. Zeven kop + schotels. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse porseleinen goud Imari borden met floraal/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
Porseleinen dekseldoos met messing ornamenten. Met vogel/vlinder/floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot met polychrome/floraal decor. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 22 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil Majolica cachepot. Floraal/polychrome decor. Stempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Antiek Frans zes-delige porseleinen tete a tete theeservies met floraal/goud decor. Afmeting: 18 x 26 x 30 cm. In goede staat.
Drie oude Duitse Hummel lampenvoeten. Eén lamp chip (bodemrand). Eén lamp gelijmd. Eén lamp goed. Afmeting: H 25 - 29 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten. Engeland. Floraal decor. Circa 1910. Afmeting: Ø 25 - Ø 27 cm. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuws Delfts Fayence bord met floraal decor. Gemerkt met bijl. Lichte randschade. Afmeting: Ø 13 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Jugendstil Majolica cachepotten met floraal decor. Genummerd. Circa 1910. Afmeting: Ø 18 - Ø 21 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal decor. Circa 1880. Eén haarlijn theepot. Verder in goede staat. Afmeting: 6 - 16 cm.
Drie Duitse porseleinen Meissen bonbonschalen. Schalen opengewerkt met Zwiebelmuster decor. Teichert Meissen + twee maal Knauff. Eén bak fout. Afmeting: Ø 15 - 21 cm. In goede staat.
6-Pas tegeltableau. 19e Eeuw. Boer met koe. Restauraties. Afmeting: H 39 x B 26 cm. In redelijke staat.
Antiek veertien-delig porseleinen Jugendstil servies met engelen en goud decor. Circa 1910. Minimale chip mogelijk. Eén tuit beschadigd. Eén oor mist. Afmeting: 8 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf 19e eeuwse Delftse polychroom Fayence borden. Gemerkt PK. Eén chip. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Acht stuks wandtegels, religieus. En een 4-pas tegeltableau, vogelkooi decor. Beschadigd. Afmeting: 13 - 26 cm. In redelijke staat.
Twee delige achtkantige handbeschilderde blauw witte Fruittest. ca 23 cm. Tichelaar Makkum, 1930, gemerkt schilder AB ca 1930. In goede staat
Grote ovale Perzische plaquette van aardewerk. Gepolychromeerd. Met afbeelding van dansende vrouw bij bloemen. Afmeting: 36 x 26 x 3,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Porseleinen Rosenthal figuur. Duitsland. Kunstabteilung door Max Hermann Friz, 1873 - 1948. Jongen met windhond. Afmeting: 17 x 19 x 9 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Oud Loosdrecht M.O.L. En 4 borden Amstel, allle borden hebben schades. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijke staat.
Vijf antieke Duitse bierpullen. Divers. Circa 1900. Floraal/figuren + bodemvoorstelling. Eén pul haarlijnen bodem. Afmeting: 16 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse platelen Jugendstil klok. Milana Gouda. Schilder J. Circa 1910. Floraal decor. Functies niet getest. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands polychrome tegeltableau met spreuk 'Die pleit om een koe, geeft er één toe'. Afmeting: H 26 x B 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens gemerkte stijl vazen met figuren en goud decor. Bijenkorf, Victoria Czechoslowakija. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws Makkumer Tichelaar schotel met chinoiserie decor + Kang Xi merkteken. Lichte randschades. Afmeting: Ø 39 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme polychrome Majolica cachepotten met fratsen en floraal decor. Circa 1890. Eén chip. Afmeting: 26 x 24 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftsblauwe Fayence borden met chinoiserie decor. Minimale randschade. Afmeting: Ø 24 - 36 cm. In goede staat.
Eén-persoons vier-delig Herend porseleinen mokka set. Met floraal en vlinder decor. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 22 x 15 cm. In goede staat.
Hollandse Zuid Holland polychrome platelen vaas. Circa 1910. Jugendstil. Floraal. Schilder W. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. 1x Groot geschulpt, van Duyn. 1x Kleiner, ongemerkt, lichte randschade. Afmeting: Ø 23 - 34 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence polychrome papbord met buste en floraal decor. Randschade. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws porseleinen theeservies met zeegezicht/schepen/goud decor. Bestaande uit: theepot, melkkan (hengsel gelijmd), suikerpot (knop gelijmd), spoelkom, zes kop en schotels. Minimale besch...
Antiek Engels keramieken theeservies. Circa 1890. Booth Silicon China England. The Pompadour decor. Enkele beschadigingen, haarlijnen. Bestaande uit: 15x kop en schotels, circa 30 bordjes, theebus, th...
18e Eeuwse Delftse schotel met boeren vrouw en hoorn des overvloeds. Twee chips. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delftse Fayence borden. 2x Chinoiserie decor. 1x Bloempot decor. Afmeting: 23 - 35 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. Twee papegaaien van Karl Ens Volkstedt, waarvan één staart gelijmd en één gaaf. En een haan van Kaiser Porzellan, ontwerp Guiseppe Tagliarol, no. 430 van 3000, goed. Afmeti...
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Biedermeier porseleinen theeservies. Bestaande uit: theepot, koffiepot, melk/suiker set, negen kop en schotels. Met figuren in landschap decor. Eén schotel haarlijnen. Eén kopje chip. ...
Twee antieke Villeroy & Boch historisme porseleinen schenkkannen met bachus/floraal decor. Circa 1880. Eén stukje gelijmd + chip. Afmeting: 34 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Majolica paraplu-houder met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Eén chip bodemrand. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Tien-delig Japans Satsuma theeservies met draken/figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén deksel melkkan mist, verder goed. Afmeting: 6 - 20 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Amstel. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Eén bord goed, rest chip. En één bord met haarlijnen. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Dertien-delig 19e eeuws Frans porseleinen theeservies met floraal/goud decor. Kleine beschadigingen mogelijk. Afmeting: 6 - 15 cm. In goede staat.
Achtentwintig stuks 18e - 19e eeuwse tegels. Beugeltas model. Zeven keer vier-pas. Rococo-stijl. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Dertig stuks antieke Friese tegels. Divers. Landschap/figuren decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Limoges porseleinen handbeschilderde tafellamp met floraal/goud decor in empire stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse fayence Hanau schotel met chinoserie decor. Beschadigd. Afmeting: Ø 35,6 cm. In redelijke staat.
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
18e Eeuws Duits Fayence bord. Hanau. Met hert in landschap decor. Chinoiserie. Afmeting: Ø 25,3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Delftse Fayence pendule op console. Rococo-stijl. Console is gaaf. Klok en wijzerplaat is gelijmd. Functie niet getest. Afmeting: 44 cm. In redelijke staat.
Majolica bloempot op zuil met floraal/ramskoppen decor. 20e Eeuw. Enkele chips onderrand bloempot. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Dertig Friese tegels met decor van landschappen met huis + zeilboot. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Hollandse porseleinen borden. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: Ø 25 cm. In redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met floraal decor. Twee maal met bodemmerk. Lichte randschades. Afmeting: Ø 30 - 35 cm. In goede staat.
Negen antieke Hollandse polychrome Fayence borden met bloemvaas decor. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; twee kleine Tichelaar, circa 1900. Zes grotere, gemerkt de Klauw, 18e eeuw. En één hele grote van d...
Lot van twintig Hollandse mangaan-kleurige tegels met terpdorpen/watergezichten. Chips. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Floraal. Beschadigd, deels gerestaureerd. Afmeting: H 21 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen plaquette. Damesportret, verso Ester Damfreville. Geschilderd door E. Yvelot 1879. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Collectie van 46 stuks Hollandse wandtegels. 17e - 18e Eeuw. Zitten interessante voorstellingen bij. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse keramieken Distel - Amsterdam vaas. Jugendstil. Circa 1910. Haarlijn bovenrand. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Delftse Fayence schotel met chinoiserie decor. Gemerkt D. AX-7. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Grote oude aardewerken schaal. Gesigneerd Takeshi Yasuda. Sprung bottom Sansai glaze oxidized stone. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 35 x 27 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse vaas met floraal decor. Octagonaal. Hals ingekort. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In redelijke staat.