Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil fruitschaal met blauw-glazen schaal en messing voet welke versierd zijn met bloemen. Circa 1910. Afmeting: H 17 x Ø 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met schildpad en verguld slot + plated kruizen. Circa 1900. Afmeting: 12 x 9 x 3 cm. In goede staat.
Lot antiquarische boeken. (1) Amsterdam in de 17e eeuw, V. Stockum & Zn. Afleveringen in zwarte houder. (2) Het gouden tijdperk der kunst, XVI, XVII, XVIIIe eeuw. Gebr. E & M Cohen, met 50 fotolithogr...
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Twee antieke plated koetslampen met kaarshouders. Circa 1900. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.