19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Twee delen maritiem in houten kist. Circa 1900. Bestaande uit: Passer + Captain Fields improved scheeps ruler. Afmeting: 4,5 x 40 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. L 20 cm. Inscriptie H.M.H. en SB. Gewicht circa 45 gram. In goede staat.
Zware antieke gladde 925/000 zilveren suikertang met initialen. Londen. Anno 1873. L 14 cm. Gewicht circa 60 gram. In goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Lot met 5 zilveren ringen, 2 ringen met vergulde zetkasten en zirconia's voorzien van een bewerkte band, ring met filigrain, een ring met een rozet met markesiet, diverse stenen ontbreken en een ring ...
Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat