18e Eeuwse Duitse vurenhouten boerentafel met lade. Ook wel betaaltafel genaamd. Afmeting: 80 x 80 x 90 cm. In goede originele staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse dekenkist van eikenhout, naar twee deuren. Afmeting: 75 x 56 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten halspiegel. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 167 x B 70 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse notenhouten miniatuur plankenkast (Teller regalschrank) . Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 90 x 65 x 22 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Grote terracotta damestorso. Ongesigneerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen op klompen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Twee antieke ijzeren brons gepatineerde boekensteunen door Olga Popoff Muller. 1883 - 1980. Met president Lincoln (USA) afgebeeld. Afmeting: 18 x 12 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse Art Deco Copier glazen vazen. Circa 1930. 1x Paars/blauw in pompoen-vorm, chip. 1x Groene vaas, gaaf. Afmeting: Ø 22 - Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven antieke Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw en ouder. Drie borden bodemrand chips. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Duitse Nympfenburg porseleinen borden met veldbloem decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Drie 17e eeuwse Hollandse Fayence wandtegels. Twee tegels met bloemvazen decor + één tegel met druiventros decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Tsjechische amfora keramieken bloembakken met figuren. Circa 1900. Eén goed. Eén beschadigd, arm los erbij. Afmeting: 23 x 33 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke Royal Sphinx Maastricht keramieken kastkommen. Decor Victoria. Circa 1900. Eén kom beschadigd. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees Yixing. Aardewerk. Bestaande uit: penselenvaas met floraal decor + bodemmerk. En een kleine trekpot met floraal/vogel decor + bodemmerk. Afmeting: 10,5 - 11 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen celadon vaas met grijs craquelé glazuur. Bodemmerk. Afmeting: 28,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees houtgestoken altaar figuur. Met relikwie uitsparing in de rug. Hoogwaardigheidsbekleder. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Chinees terracotta figuur. Blauw geglazuurde papegaai. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees jade. Bestaande uit: Twee armbanden + één ring. Afmeting: 3 - 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bloem-vormige celadon schaal. Afmeting: 4,5 x Ø 13 cm. In goede staat.