Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

5x Chinese kopjes
Ergebnis: 140 EUR

Vijf diverse Chinees porseleinen kopjes. Drie stuks Amsterdams Bont, haarlijnen. Twee stuks Imari met zotjes, goed. Afmeting: Ø 6,4 - Ø 8 cm. In goede staat.

Zilveren visschep, 1866
Startpreis 130 EUR

835/000 Zilveren visschep met ajour gezaagde bak, florale graveringen en parelmoer greep. Mr. A.H. der Kinderen - 's-Hertogenbosch. Anno 1866. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese theepot
Ergebnis: 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen theepot met medaillons. Afmeting: 13,5 x 16 x 5,5 cm. In goede staat.

Zilveren schaal Wilkens
Ergebnis: 150 EUR

Zilveren schaal, troffee, 800/000, diepbord met een dubbelerand op de bodem voorzien van een gravure: 54 CHIO Bad Aachen 1991, Dem Sieger im preis der Nationen Sonderehrenpreis der Reiter Revue Intern...

Fruitschaal op zilveren voet, 1852
Ergebnis: 90 EUR

Kristallen fruitschaal op zilveren voet, 833/000. Ronde schaal met rand in aculadevorm, geplaatst op een zilveren gecontourneerde voet met floraal decor. MT.: Onduidelijk, jl.:S;1852. Minimale chip. ø...

Chinese vierkante celadon vaas
Ergebnis: 800 EUR

Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.

3 Delen celadon
Ergebnis: 180 EUR

3x Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon vaas wit-grijs. Knobbelvaas met blauwe glazuur. Platte celadonschaal op drie pootjes. Afmeting: 15 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Franse bronzen buste
Startpreis 400 EUR

Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Gietijzeren Art Deco schaal van Ewald Mataré
Ergebnis: 110 EUR

Ewald Mataré. 1887 - 1965. Duitsland. Pseudoniem H.E. Schniewind. Gietijzeren Art Deco schaal met pauw. Afmeting: 18,5 x 23 x 1 cm. In goede staat.

3 Zilveren zeefjes en een roomlepel
Startpreis 80 EUR

4 Delen zilver, met 3 theezeefjes, twee versierd met een parelrand, 833/000, en een theezeef met aan twee kanten een stukje steel, Deens, 1897, en een roomlepel met een opengewerkte biedermeiersteel m...

2x Bronzen éénhoorns
Ergebnis: 120 EUR

Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.

Hanglamp
Ergebnis: 130 EUR

Vergulde vier-lichts messing hanglamp met originele glazen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Louis Seize-stijl. Afmeting: 65 x ø 45 cm. In goede staat.

Zilveren troon met emaille
Startpreis 2.500 EUR

Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...

Marmeren buste Caesar Augustus
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse marmeren buste van Caesar Augustus. Kleine chip neus. Afmeting: 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese hocker
Ergebnis: 225 EUR

Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad en floraal decor. Afmeting: 49 x Ø 46 cm. In goede staat.

Statenbijbel, 1719
Startpreis 240 EUR

Vroeg 18e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band en koperen beslag. Pieter Keur, anno 1719, Dordrecht. Afmeting: 12 x 24 x 36 cm. Vochtvlekken en deels gerestaureer...

4-Delige zilveren tafelset
Startpreis 150 EUR

Vier-delige 835/000 zilveren tafelset met staande handgreep en ajour gezaagde bakjes. Voorzien van bijbehorend origineel geslepen kristallen zoutvaatje, karafje met stop, strooibus met zilveren dop en...

Bronzen buste edelhert
Startpreis 275 EUR

Groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Buste edelhert. Afmeting: 67 x 45 x 25 cm. In goede staat.

Antieke Chinese hocker
Ergebnis: 150 EUR

Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Antieke kroonluchter, 1900
Ergebnis: 60 EUR

Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.

Rond miniatuur portret, gesigneerd
Startpreis 200 EUR

Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.

Heilig figuur
Ergebnis: 350 EUR

Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.

Zilveren theecomfoor, 1854
Startpreis 130 EUR

Rond ajour gezaagd 835/000 zilveren theecomfoor, afmeting: 15 x 10,5 cm. Met gecontourneerde, gegraveerde bovenrand op ronde gevulde poot, afmeting: Ø 7,5 cm. Mr. J.M. van Kempen-Utrecht. j.l. U = ann...

2x Zilveren kluwenmand, 1905
Startpreis 150 EUR

Bijzonder stel 925/000 zilveren ajour gezaagde kluwenmandjes met parelrand en voetstuk. MT. Walker & Hall, Sheffield. Anno 1905. Afmeting: 10,5 x 6 cm. Gewicht: circa 120 gram. In goede staat.