Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Salontafel met bronzen figuur
Ergebnis: 350 EUR

Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.

2x 6-Pas tegeltableau
Ergebnis: 50 EUR

Twee keer 6-pas tegeltableau. 20e Eeuw. Dieren met bloemen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Beladen van Aken met figuren in de winter
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Beladen van Aken met figuren in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 28 x B 43 cm. In goede staat.

Theebus met zilver, 1900
Ergebnis: 90 EUR

Friese draadglas theebus met 835/000 zilveren montuur met dubbele parelrand en idem dop met parelrand. Mr. P.J. Bierenbrootspot & J.P. v.d. Starre-Amsterdam. Circa 1900. Afmeting: 12 cm.

Prachtige gestoken voltaire stoel
Ergebnis: 150 EUR

Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.

Porseleinen jachthond
Startpreis 100 EUR

Grote porseleinen geglazuurde jachthond. Midden 20e eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamanten
Startpreis 3.150 EUR

Bijzondere geelgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met in het midden een oud kussenvormig geslepen diamant met aan weerskanten 2 peervormig geslepen diamanten. Om deze middenstenen zitten 2 rand...

4-Laden commode, Louis Philippe
Startpreis 250 EUR

Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.

T. Moes, Zonnebloemen op vaas
Ergebnis: 120 EUR

Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant
Startpreis 1.950 EUR

Prachtige witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met 3 strakke rozetten bezet met briljant geslepen diamanten, welke doorlopen in de band. Totaal ca 0,99 ct. Breedte ring 8,3 mm. ø 55, ca 4,3 gram...

A. Peczely, Figuren in kerk
Ergebnis: 50 EUR

A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

2x Italiaanse stoelen
Startpreis 150 EUR

Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.

2x Porseleinen figuren
Ergebnis: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Duits porseleinen figuren. Gemerkt. Mogelijk Plauen of Sitzendorf. Dame + heer. Afmeting: H 10 - 11 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bomen
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke Delftse tegel
Ergebnis: 80 EUR

Grote antieke Delftse Fayence tegel naar Hollandse schilder. Gesigneerd onder spanning. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startpreis 150 EUR

Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken 4-laden commode
Startpreis 150 EUR

Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.

Witgouden ring met smaragd en diamant
Ergebnis: 150 EUR

Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, ca 0,07 ct met daaromheen een rand met 12 kleine rond gefacetteerde sma...

J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

Tiffany horloge
Ergebnis: 200 EUR

Dameshorloge, Tiffany & Co, model Portfolio, quarts-horloge, met een ronde stalen kast, ø 24mm, en schakelband voorzien van gematteerde bewerking. De band is voorzien van een vlindersluiting. Werkend....