Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies met floraal- en goud decor. Handbeschilderd. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiekan, melkkan, suikerpot, zes gebakborden, zes kop+schotels. Minimale chip mogeli...
Oud Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen koffieservies met wild- en goud decors. 20e Eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, zes kop+schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm....
Antiek Duits 'K.P.M' porseleinen servies. Circa: 1900. Handbeschilderd met vlinders, floraal- en goud decor. Bestaande uit: Twee koffiekannen, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, vijf gebakborden. M...
Duits handbeschilderd 'K.P.M' porseleinen theeservies met florale- en goud decors. Handgesigneerd + monogram schilder. Bestaande uit: Theepot, suikerpot + melkkan, zes kop+schotels, vier gebakborden. ...
Oud/antiek Duits handbeschilderd 'K.P.M'. porseleinen koffieservies met florale- en goud decors. Monogram 'A.H'. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, zes kop+schotels, ...
Duits porseleinen 'Meissen' theeservies. Decor 'Gelbe Rose'. 20e Eeuw. Bestaande uit: Theekan, melk+suikerpot, drie kop+schotels, drie gebakborden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 25 cm. In goed...
Grote Duitse Sitzendorf porseleien pronkvaas met console, met veel opgelegde bloemen. 20e eeuw. Lichte beschadigingen,96x45xø30cm Cond.: redelijk/goed.
Zeldzame grote Chinese porseleinen flacon fles met drakenhengsels, florale-en figuren decors. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26,5 cm. In zéér goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen met florale decors. Eén gaaf, één met scheur. Afmeting: 28,5 x 13,3 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot antiek Delfts 20-pas tegeltableau naar een schilderij van Cornelis Springer. 'Stadsgracht met ijspret'. Circa 1900. Door de 'Porseleyne Fles', met monogram 'L'. Afmeting: 80 x 69 cm. In goede st...
Twee maal 18e - 19e eeuws Chinees porselein,met figuren in landschap decors en zilveren monturen, 833/000, met geschulpte randen, versierd met graveerwerk. Eén maal melkkan, knobbeltje hengsel eraf. ...
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren. Eerste helft 20e eeuw. 'Meisje voert kippen', duim gelijmd. 'Jongen voert ganzen', chips basement, snavel + voer. Afmeting: 12 - 13 cm. In redelijk/g...
Twee antieke Duitse 'Meissen' porseleinen figuren ('Marcolini Zeit'). Circa 1800, na 1774. 'Dame en heer met bloemen'. Bij dame arm gelijmd, chip hoed, chip bloem. Bij heer, chips bloemen. Afmeting: 1...
Twee antieke Duitse 'Hoechst' porseleinen figuren. Circa 1758 - 1766, of 'Passau' 19e eeuw. 'Vrouw met haan', goed. 'Man met hond', één vinger eraf + pootje hond gelijmd. Afmeting: 16 - 16,5 cm. In re...
Twee 17e eeuwse zeldzame Chinees porseleinen Kang Xi borden met florale decors. Afmeting: 3 x 22,3 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse gemerkte historisme Neo Renaissance majolica piedestal. Gemerkt 'WS + S 11002'. Circa: 1880. Paar hoeken gerestaureerd. Afmeting: 90 x 37 x 40 cm. In redelijke staat.
Zes antiek Chinees porseleinen kop en schotels met geisha's en zotjes. Circa: 1800. Kopjes haarlijnen en chips. Eén schotel beschadigd, vijf goed. Afmeting: 5 - 10 cm. In redelijke staat.
Vier maal 17e - 18e eeuwse grote Chinees porseleinen schotels met tuin decors. Drie maal goed, één maal haarlijn. Afmeting: 3 x 27,7 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf Duitse 18e - 19e eeuwse 'Fayence Kellinghusen' borden met handbeschilderde polychrome decor. Eén bord ingekort + restauraties. Afmeting: 26 - 32 cm. In redelijke staat
Vroeg 19e eeuws antiek Frans handbeschilderd Empire servies met goud decor, landschappen en figuren. Bestaande uit: Koffiekan, melk+suikerpot, schaal, vaas en tien koppen met schotels. Minimale chip m...
Zeldzame 17e eeuws beschilderde kruik met teksten: Cornelis Tromp Chattam 1667. John Evertsen, Cornelis Evertsen, Johan de Liefde, Willem van Gent, Aert van Nes, Michiel A . de Ruyter, Geb. 1607 - Ges...
Twee 18e eeuws Delftse schotels. Eén maal met pagode, florale decor in coulissen (randschades). Eén maal gelobte plooischotel met landschap decor, mogelijk Duitsland (goed). Afmeting: ø 22,5 - 28,5 cm...
Grote antieke 18e - 19e eeuwse Italiaanse 'Fayence' sierschotel met polychrome beschildering. Romeins. Verso initialen. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken sierschotels met koninklijk paar 'William and Mary'. Eén licht randschades, Eén zware randbeschadigingen. Afmeting: ø 34 - 34,5 cm. In matig/goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Italiaanse Renaissance 'Fayence' sierschotel met putti en fabelwezens. Schotel is gelijmd. Afmeting: ø 50 cm. In redelijke staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Kang Xi Chinees porseleinen vazen met karper in zee en hemeltempel decor. Gemerkt. Afmeting: 30 x 10,8 cm ø. In goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met vleermuizen en florale blauwe decors. Schalen zijn binnenin groen. Gemerkt. Afmeting: 13,5 x 20,5 cm. In goede staat.
Negen 19e eeuwse Chinees porseleinen verdeelschalen met 'Familie Rose' bloesem, tekst en vogel decor. Gemerkt. Afmeting: 13,5 - 21 cm. In goede staat.
Vijf-delig 17e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kaststel. Gedecoreerd met draken decors. Gemerkt. Kaststel bestaat uit: Twee hoge vazen, goed. Eén dekselvaas, goed. Twee dekselvazen, beschadigd. Echt...
18e Eeuws Chinees porseleinen 'Familie Rose' trekpot met fijnbeschilderde figuren decor. Afmeting: 15,5 x 20 x 11 cm ø. In zeer goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen deksel-schenkkannetje met figuren en landschap decor. (Chine de commande?). Afmeting: 13 cm. In goede staat.
17e Eeuws Chinees porseleinen Wanli gecontourneerde diepe sierschotel met coulissen decors. Afmeting: 5,8 x 31cm ø. In zeer goede staat.
Acht maal 19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Geisha decors in coulissen gewerkt. Eén schotel beschadigd, minimale chips bij kopjes. Afmeting: 6,5 x 12,5 cm ø. In redelijk/...
Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen 'Familie Rose' (Mile Fiori) vaas met goudrand. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 31 x 16 cm ø. In goede staat.
Zeven maal 18e eeuws Chineese porseleinen 'Queng Long' borden met kust en huis decor. Eén bord randglazuurschades, één bord haarlijnen + randglazuurschades, één bord randglazuurschade, één bord licht ...
Oude Chinese Yixing theepot. Hectagonaal met tempelleeuw op deksel en rol. Gemerkt op bodem. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 17,5 x 11 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen bloempot met florale, vogels en goud decor. Prachtige kwaliteit ! Gemerkt. Afmeting: 32 x 44 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, met precies passende messing deksel. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 11 x 15,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Yixing theepotten. Eén maal met rondom coulissen florale decors (deksel mist + beschadiging). Eén maal pompoen-vormig met vleermuis op deksel (chips binnenrand). Gemerkt. Afmeting: 12 - ...
Oude gemerkte Chinese Yixing theepot met symbolen en vleermuizen-decor. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 9 x 14,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie maal 18e -19e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met florale en paradijsvogel decors. Minimale randglazuur chips. Afmeting: 5 x 11,5 cm ø. In goede staat.
Vier antiek Chinees porseleinen kop en schotels met florale decors. Circa 1800. Eén schotel haarlijn, één kopje randschade. Afmeting: 6 x 11,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Hoge kwaliteit handbeschilderde porseleinen tafel met florale en goud decors. Duitsland. Gemerkt 'P.M.P'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 46,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Frans porseleinen borden met handbeschilderd floraal en goud decor. Gemerkt met bladgoud. Merk 'Verso'. Circa eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18,8 cm ø. In goede staat.
Drie 19e -20e eeuwse Chinees porseleinen olielampen met florale decors. Eén bovenrand gelijmd. Afmeting: circa 20 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Groot lot 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed met diverse decors + merktekens. Dertig delen. Interessant lot met fijngeschilderde decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 -12 cm. In goede sta...
Twee antiek Chinees vierkante porseleinen siervazen met groene glazuur. Vazen zijn opgewerkt met florale decor en medaillon. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 8,7 x 8,7 cm. In goede staat...
Twee zeer grote Duitse wit porseleinen K.P.M. vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 26 cm ø. In goede staat.
Zes Duitse Meissen porseleinen kop en schotels met florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 14 cm ø. In goede staat.
Handbeschilderde grote Duitse K.P.M. porseleinen vaas. Door Svetlana Storogenko. Met damesportretten en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 23,5 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Duits K.P.M. porseleinen handbeschilderd paard. 20e Eeuw. Gesigneerd. Eén voorbeen gelijmd. Afmeting: 21 x 21 x 8 cm. In redelijke staat.
Grote Duitse K.P.M. porseleinen ampfora vaas met handgeschilderde florale, goud en phenixen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 37,5 x 20 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote 'Meissen' porseleinen figurengroep, Nr. 2499 - 141. Circa: 1900. Figuur achter gelijmd + kleine beschadigingen + vingers, gewei etc. Behoeft restauratie. Afmeting: 17,5 x 17 x 10 cm. In redelijk...
Duits 'K.P.M'. porseleinen 'Tete a Tete' servies. 'Handgemalt A.H.' Met goud decor, groen en landschap decor. Afmeting: 22 x 43 x 31 cm. In goede staat.
Groot Duits 'Meissen' porselein figuur. 'Dante E. Hähnel'. 20e Eeuw. Bakfout bij arm. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Vrouw met paardestaard en boek'. Paardestaart afgebroken. Afmeting: 40,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote handbeschilderde 'Furstenberg' porseleinen dekselvazen met blauw en goud decor. Handbeschilderd 'A..H'. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote Weense porseleinen deksel ampfora vaas met handgeschilderde florale en goud decors. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 18 cm ø. In goede staat.
Uitgebreid Duits handbeschilderd Rosenthal porseleinen servies. 20e Eeuw. Bestaande uit: 1x koffiepot, 1x theepot, 12x kop en schotels, 2x suikerpot, 2x melkkan, 1x taartschaal, 1x koekjesschaal, 12x ...
Grote porseleinen figurengroep, Duits Sitzendorfer, met dansende vrouwen. 2 Armen beschadigd, 20e eeuw. Cond. redelijk/goed. 20x52x30cm.
Vijf antieke Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Circa: 1900. Eén dame met bloemenmand, één bloem kapot in hand. Eén man met bloempot, goed. Eén man met fluit, goed. Eén dame met bloem in hand, t...
Groot Duits Sitzendorf porseleinen figurengroep, 3 delig, 20e eeuw. Minimale beschadigingen modelijk.Cond. Goed 44x50x25cm
Duits handbeschilderd 'K.P.M.' porseleinen tafelstuk, met blauw en goud decor. 'Handbemalt A.H.' 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 24,5 cm ø. In goede staat.
Duits 'Fürstenberg' porselein tablet. 'Handgemalt Svetlana Strorogenko'. Naar Peter Paul Rubens. Afmeting: ø 33 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.
Grote handbeschilderde Duitse 'Rosenthal' porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32,5 cm ø. In goede staat.
Groot handbeschilderd Duits 'Fürstenberg' porseleinen tablet met goud decor. Door Svetlana Storogenko. 20e Eeuw. Afmeting: 32,7 cm ø. In goede staat.
Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.
Antiek Duits handbeschilderd 'Nymphenburg' porseleinen koffieservies met florale en goud decor. Circa: 1900. Bestaande uit: Koffiepot, melkkan, suikerpot, zes kop+schotels, zes gebaksborden. Minimale ...
Zeldzaam vier-delig antiek Duits 'Meissen' porseleinen kinderservies met opgewerkte bloemen. Circa 1915, Jugendstil. Chips aan bloemen. Afmeting: 4 - 7 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits KPM porseleinen mocca serviesje. Handbeschilderd met florale en goud decors. Circa: 1900. Servies bestaat uit: Koffiekan, suikerpot, melkkan, drie schotels, twee kopjes. Afmeting: 5 -19 c...
Lot divers Duits K.P.M. serviesgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: vijf schalen, negen ontbijtborden, zeven grote borden. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 19 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten wasbakhouder met limoges porseleinen houder + wasbak. Scherf binnenrand eraf + haarscheuren bodem. Circa 1900. Afmeting: 86 x 30 x 21 cm. In redelijke staat.
Vijf stuks 18e eeuwse keramieken Delftse borden. Twee maal plooischotel met landschappen decor, één haarlijn en één gelijmd. Drie grotere schotels met florale decor, beschadigd. Afmeting: ø 23 - 38 cm...
18e Eeuws Delfts keramieken bord met voorstelling van dame en florale decor. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Duitse 'K.P.M.' porseleinen dame met tamboerijn. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Groot Duits 'K.P.M'. porselein figuur. 'Vrouwe justitia met kind, koord en weegschaal'. 20e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Groot oud Duits 'Sitzendorf' porselein figuur. 'Edele heer met sabel'. 20e Eeuw. Monogram 'G.W'. Bakfout in basis. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Fürstenberg' porseleinen figurengroep. 'Bij theetafel'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 22 x 19 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H.' 20e Eeuw. In Jugendstil-kleuren. Afmeting circa: 20 cm. In goede staat.
Twee oude handbeschilderde 'Fürstenberg' porseleinen figuren. 'Mannen met tabakspijpen'. 'Handgemalt A.H. en Sweta'. 20 Eeuw. Afmeting circa: 25 cm. In goede staat.
Grote Duitse 'Thüringen' porseleinen vaas/figurengroep. Handbeschilderd in Jugendstil-kleuren. 'Handgemalt A.H'. 20e Eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse 'Sitzendorf' porseleinen figuren. Handbeschilderd 'A.H'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 18 -19 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse Albarello naar oud voorbeeld. Circa 1900. Handbeschilderd, 'Grass Dawat'. Randglazuur chips. Afmeting: 24,5 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met landschappen en florale decors in coulissen. Eén oude haarlijn, randglazuurschade + chip. Afmeting: 10 x 20,3 x 20,3 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen dekseldozen met figuren en symbolen decors. Deels gemerkt. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 12 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. Circa: 1900. Bestaande uit: Drie stapeldozen met figuren decor. Twee 'Familie Verte' trekpotten. Afmeting: 11 x 9 cm ø. + 13 x 12 x 9 cm ø. In goede staat.
Vier delen 19e eeuws Chinees porselein. Twee vier-delige stapeldoosjes met Foo honden. Twee zalfdoosjes met Foo honden. Afmeting: 10 x 8,3 cm ø. + 5 x 7 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen zalf-dekseldoosjes met 'Familie Rose' en 'Familie Verte' figuren decors. Afmeting: circa ø 5 - 8 cm. In goede staat.
Lot divers 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Zes Chinese trekpotjes, twee Kutani trekpotjes en één drie-delige Kutani kop + schotel set. Met diverse decors en merktekens. Enkele chips of haa...
Zeven antieke Chinees porseleinen trekpotjes met blauwe florale decors. Circa: 1900. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met vogels en florale decors. Afmeting: 44 x 22,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemerkte vazen met figuren + florale decor en keizerlijk geel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 40,5 x 23 cm ø. In goede staat.