Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering, met bergen dorp en figuren en beek, met bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuwse Duitse achterglasschildering, met bergen, dorp en figuren, m et bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering (Duitsland) met bol glas en bladgouden lijst, landschap. 50x57cm Cond:G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Paul Husner, Zwitserland, Basel 1942(zeldzaam europees werk) Frans stadsgezicht met gracht, olieverf op linnen 80x95cm Cond:G
G.H. Gobell Raalte 1786-Deventer 1833, prachtig wintergezicht met ijspret, met klooster en vele figuren, aquarel op papier, 30x21cm Cond:G
Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Willy Martens, Semarang 1856 Den Haag 1927 (groot werk) boerin bij waterput en spelende kinderen, olieverf op linnen 85x125cm Cond:G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, kalf bij boom aan het water, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G
Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G
Ton Schulten nr 17/200. 1938 Ootmarsum, winter 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G
Ikoon met afbeelding van Moeder Gods van Kazan met dubbele kovcek (rand), 18e eeuw. Russisch. 35,5x30,5x3cm.
Derk Wiggers 1866-1933 landschap met boerderij, olieverf op linnen 96x65cm Cond:G
Mozart Rottman 1874-1958, zigeunervrouw, olieverf op paneel, lichte craquele vorming, 35x25cm Cond:G
Grote originele Ton Schulten, ootmarsum 1938, coulissen landschap Twente, originele omlijsting, uit particuliere inbreng, acryl op linnen 180x100 Cond:G
Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G
A.Torres Fuster 1874-1945 Spaanse school, Spaanse gitariste 63x80cm olieverf op linnen Cond:G
Carl Bille 1880. (1815 - 1898 Denemarken) tweemaster op volle zee, olieverf op linnen, 64x43cm Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G
Jan Cremer, Enschede 1940 abstracte compositie, olieverf op linnen 100x100 Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig Italianiserend landschap met figuren en vee, panorama met brug en stad aan een meer, mooie kwaliteit en in zeer goede staat.
Marinus de Jongere 19-12-1978, Rotterdams havengezicht, olieverf op linnen (verso etiket, kunsthandel gebroeders Koch) 120x70cm Cond:G