Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Drie zilveren miniaturen: ijskar, kaas, stoel
Startpreis 60 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klassieke stoel, MT.: Niekerk, Schoonhoven, kaasdragers en een ijscoman met kar, MT.: . Edelmetaalgieterij Argentor b.v. Haarlem. Groottes 2x2x5 cm, 3.5x0.7x...

Twee zilveren koetsen
Ergebnis: 60 EUR

Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...

6 Rosenthal borden
Ergebnis: 40 EUR

Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G

Rosenthal vaas
Startpreis 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G

Diverse ansichtkaarten
Startpreis 60 EUR

Kaarten buitenland, en wenskaarten, o.a Amerika, Belgie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Luxemburg, Italie, oostenrijk, Spanje, Zwitserland, buitenland divers, totaal circa 591 kaarten en 17 fotoboekj...

3 Fotolijstjes
Startpreis 90 EUR

Drie antieke fotolijstjes omstreeks 1880-1900, Jugendstil hout en een messing vuurverguld. in goede staat 12-20cm

Foto lijstje
Ergebnis: 30 EUR

Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.

Stilleven, M. Zeiss
Startpreis 100 EUR

M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G

Zilveren fotolijst
Ergebnis: 55 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren fotolijst
Startpreis 35 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren miniatuur
Ergebnis: 35 EUR

Hollands zilveren miniatuur paard en wagen, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven, eind jaren zeventig. ca 41 gram Cond:G

Zilvern clown met slinger
Startpreis 110 EUR

Zilveren clown, 925/000, staand met slinger, versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. Hoogte 8.5 cm ca. 67 gr.

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 40 EUR

Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G

Zilveren doos, vorm van een bal
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren doos in de vorm van een bal. Voorzien van gravures. Het scharnier is los. ca. 146 gr. Grootte 9x10 gr.

Zilveren dameshorloge
Startpreis 150 EUR

Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.

Hanghorloge met strik
Startpreis 250 EUR

Groen emaille hanghorloge met strik. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Het horloge is bevestig...

Zilveren theeservies
Ergebnis: 900 EUR

Uniek Hollands zilveren theeservies, 925/000. Bijzonder theeservies bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en een theedoos op een dienblad met fraaie florale versieringen en gegraveerd met Nede...

Gouden naaiset in cassette
Startpreis 620 EUR

Gouden naaiset in cassette met spiegel, naaiset bestaande uit vingerhoed, schaar, naaldenkoker, rijgnaald en twee priemen 15x13x2cm Cond:G

Bloedkoralen
Startpreis 2.000 EUR

Vier snoeren met prachtige bloedkoralen. Vier snoeren met diverse lengtes met tonvormige bloedkoralen, ø 7.5x7.5-8x10 mm. Totale lengte 138 cm. ca. 151 gr.

Diamanten armband
Startpreis 800 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met zilveren zetting voorzien van roosdiamanten. Gouden slavenarmband, 5 mm, bolmodel met aan de bovenzijde een antieke zilveren stuk bezet met 5 grote en diverse kleine...

Gouden collier met bloedkoraalhanger
Ergebnis: 2.800 EUR

Bijzondere gouden hanger, 585/000, met uitgesneden bloedkoraal aan een gouden koordcollier, 750/000. Grote sierlijke hanger als soort lijst om een zeer fraai uitgesneden bloedkoraal met bloemmotieven....

Gouden ring met bloedkoraal
Ergebnis: 275 EUR

Bijzondere gouden ring, 585/000, met grote langwerpige bloedkoraal. Fijne ring met een langwerpige kast met meandermotief met daarin een een grote uitgesneden bloedkoraal met bloemmotief. ø 53, zetka...

ZIlv. doos
Startpreis 1.400 EUR

Zilveren doos, Russisch 84 zolotniks, 875/000, met scharnier en vergulde binnenzijde, 20e eeuw. Versierd met cloissonné met diverse kleuren emaille. ca. 90 gr. 6.5x4x3 cm. Gestempeld met 5 Artel Mosko...

Groot bloedkoralen collier
Ergebnis: 3.300 EUR

Bijzonder fraai bloedkoralen collier met grote koralen. Verlopend collier met tonvormige koralen, ø 8x8-21x14 mm, met enkele insluitsels. Bevestigd aan een geelgouden, 585/000 sluiting met ovaal gesle...