Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke kraantjeskan
Startpreis 40 EUR

Tinnen 19e eeuwse handbeschilderde kraantjeskan ca. 1830 (topje verbogen) 44cm. Cond.: G

Koperen pannen
Startpreis 35 EUR

Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm

3 Veldflessen
Startpreis 30 EUR

Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G

Vier Duitse tabakspijpen
Ergebnis: 30 EUR

Vier oude Duitse tabakspijpen , 3x porselein, 1x hout, in goede staat 21-37cm Cond:G

2 Bokalen
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G

Scheerset in houten kist
Startpreis 180 EUR

Antieke Engelse scheerset in originele dekseldoos, scheermessen met bacelieten heft, 7 stuks, in goede staat 4x18x8cm

Kleine petroleumlamp, rood/messing
Startpreis 90 EUR

Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G

Tibetaans sieradenkistje, 8-hoekig
Startpreis 40 EUR

Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G

2 Cloisone vazen
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Bronzen vergulde kandelaar
Startpreis 400 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Dolk
Startpreis 80 EUR

Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.

2 Aquarellen, 18e eeuw
Ergebnis: 125 EUR

A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G

W. Lammers, kippen in de stal
Startpreis 150 EUR

W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 voorstelling Kardinaal Pietro Bembo (1470-1574) (craquele) olieverf op linnen 35x29cm Cond:R

2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Startpreis 40 EUR

Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G