Bijzonder zilveren vaasje met parelrand en Oosterse bewerking. Barokstijl. ø6x11cm., ca. 101 gr.
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...
Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G
Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakels, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca. 4,5 gr. ø 61. Nieuw
Antieke reukflacon met gouden dop en hals, 585/000. In ruitvorm geslepen kristallen parfumflacon, ovaal langwerpig model met bewerkte gouden dop en kraag. 9x2 cm. Scharnier van dop behoeft reparatie
Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...
Fraai brilmontuur, Goud 12 krt. Brilmontuur met subtiele bewerking en voorzien van parelmoer uiteinden.
Bijzondere broche, zilver 835/000, met diverse edelstenen. Ronde broche, ø 53 mm, versierd met een ster bezet met stukjes agaat in diverse kleuren, in driehoeken geslepen. ca. 31.4 gr. Breedte 14,5 mm
Zilveren, 835/000, beugeltas met bewerking van honden en druiven voorzien van ketting, 835/000, ca. 123gr. MT: vermoedelijk Gebr. Rietveld Schoonhoven, JL: I 1918, Cond.: U
Collier en armband met onyx en calcedoon aan een zilver vergulde sluiting met witte en zwarte stenen. 3 Rijen collier en armband met 1 rij onyx, rond ø 6.5 mm, en 2 rijen calcedoon, ø 6.5 mm, bevestig...
Collier en armband met granaat en parel aan een zilver vergulde sluiting met witte en rode stenen. 3 rijen collier en armband met granaat, rond ø 6.5 mm, en zoetwaterparel, ø 7 mm, bevestigd aan een z...
Zilveren houder, 835/000, vierkant model met florale bewerking. 5.5x5.5x7.5 cm. ca.85.45 gr.
Bijzondere hanger GG, 585/000, met parel en briljant. Unieke handgemaakte hanger met een barok zilver-witte parel, ca. 17x11.4x5.9mm, met een excellente luster. De parel is in het midden bezet met ee...
Gouden dameshorloge, 585/000, Certina. Fraai Certina dameshorloge, vierhoekige kast, mechanisch, met strakke gladde bewerkte band. Lengte 18 cm ca. 28.9 gr. Werkend
Zilveren roomstel bestaande uit een suikerpot en melkkan, 800/000, Barokstijl, met fraai getorst motief op bewerkte voetjes. 12x6x8 cm. ca. 182 gr. Cond.: G
Prachtige zilveren art-nouveau schaal op 4 pootjes, 800/000, met kristallen binnenbak. Duitsland. Versierde vierkante schaal met strikken, lauwerkransen, meander en krullen, staand op 4 strak bewerkte...
Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.
Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57