Oude porseleinen Jugendstil stijl klok met functionerend wekkeruurwerk, gesigneerd Colenbrander Ram Arnhem Holland in goede staat 32x35x10cm.
Collier "diamonds by the Yard" WG 585/000 met diamant. Fijn ankercollier met 10 diamanten in een gladomzetting, totaal ca 0.60 crt, verdeeld over de ketting. ca. 3.3 gr. Lengte 45 cm.
Antiek zilveren, 835/000, trekpotje met houten handgreep en houten knop. MT: H.van Assen, Leeuwarden jl: Q 1850 ca. 12x21x11.5cm Cond.: G
Twee natuurstenen figuren 2e helft 20e eeuw, voorovergebogen vrouw en pinguin 42-47cm Cond:G
Antieke figuur omstreeks 1900, voorstellende een engel met ster, gesigneerd Aug. Moreau, op houten sokkel, 55cm Cond:G
Collectie munten Juliana 1948-1980: 3x Compleet album "Nederlands munten uitgegeven gedurende de regeringsperiode van koningin Juliana" (per album 10x zilveren 1 Gulden, 7x zilveren rijksdaalder en 2x...
Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G
Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G
Messing kroonluchter met kristal 2e helft 20e eeuw Cond.: R-G 113x45x192
Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G
Lot met diverse GG 585/000 sieraden bestaande uit o.a. een klein ringetje, 4 religieuze hangers en een broche met zirconia. Totaal ca. 8.4 gr.
Art Deco marmeren inktstel met bronzen/ivoren pierrot met luit en inktpot ca. 1920, in goede originele staat 15x38x23cm.
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin en porselein, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Gouden ring, GG 585/000, met blauwlagensteen met wapen. Fraaie heren zegelring, massief uitgevoerd, met achthoekige blauwlagensteen, 12x15 mm, gegraveerd met wapen. ca. 9.8 gr. ø 57
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Gouden naaiset, 585/000, 19e eeuws, in schildpadetui met fraaie bekleding. Bestaande uit een naaldenkoker, schaartje in schede, vingerhoed, rijgnaald, priem en 2 garenklosjes met o.a. florale motieven...
Bronzen 19e eeuwse figuur, voorstellend een verliefd stel 26x20x11cm. Cond.: G
Grote antiek Duitse terracotta kabouter met gans en varken, door Albert Starke Dresden. Fecit 1922 bruin glazuur, 78cm Cond:G
Twee zilveren koetsen, miniaturen. Een grote koets, fraai versierd, met vier paarden en een koetsier op de bok. Behoeft reparatie en een kleine koets met 1 paard en een echtpaar. 13x3x3.5cm, 6x2x3cm. ...
Twee antieke bronzen figuren met ivoren hoofdjes en zwart maremeren voet, omstreeks 1900 voorstellende boeren vrouwen met klompen 16,5x17cm Cond:G