Twee 19e eeuwse goudweeg-sets in mahoniehouten kistjes (incompleet) 12-13cm. Cond.: R
Mahoniehouten met messing weegschaal 19e eeuws, gemerkt Beckers and Sons Rotterdam, met gewichten 28x33x14cm Cond:G
Twee grote tinnen barok kaarskandelaren 18e-19e eeuw. Gedeelte groen gekleurd, mogelijk restauratie 31x15x15cm. Cond.: R-G
Zeer mooie gave antieke carbid fietslamp verchroomd en gemerkt Häckel 18x14x8cm Cond:G
Drie delen oud/antiek koperwerk: 1x antieke doofpot 19e eeuw, 1x haard-insteek waterketel 19e eeuw en 1x wandlamp 2e heflt 20e eeuw 29-40cm. Cond.: G
Handbeschilderde oude zwerfsteen met goud en Romijndecor (iets verf af) 10x7x3,5 Cond:R/G
Twee kleine cloissone vaasjes ca. 1900 met decor van flora en vlinders Cond.: G
Kavel van 6 plated kaarskandelaars in Art Deco stijl (tulpvorm) 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Duits gietijzeren Berliner eissen sier-wandbord ca. 1880, gemerkt Buderus 3xø21cm.
Koperen ketel en hengselpan 19e eeuw (houten handvat beschadigd) 17-33cm. Cond.: R-G
Grote oude gietijzeren Maria met kind 1e helft 20e eeuw met wandbevestiging 60x18x8cm. Cond.: G
Moderne brons gepatineerde 9-lichts staande lamp met dimmer in goede staat (1 glazen kapje gebarsten) 165cm.
Leuke kleine 19e eeuwse 2KG weegschaal met originele beschildering 20x40x15cm.
Decoratieve Egyptische wandplaquette, beschilderd en met lijst 20e eeuw 30x17cm. Cond.: G