Groot oud antiek tapijt, handgeknoopt veel kleurig met florale decors, iets versleten. 350x240 Cond:R/G
Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U
Entouragering, GG, 585/000 met briljant. Mooie ronde rozet met daarin 19 briljanten in een mooie kleur en kwaliteit. Totaal ca 0.50 crt. in een GG zetting. ø 52. Cond Nieuw.
Jan te Wierik (1954 - 2002 Rekken), acryl op paneel, fantasie figuren 37x25cm. Cond.: G
J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G
Black Forrest tafelkoekkoeksklok 19e eeuws, met snijwerk, eekhoorn,konijn, en eikentakken, in goede originele staat. 55x33x18cm Cond:G
Oude originele Christiaan Huijgens Westminster klok, kwartierstand maandstand, en dagaanduiding, en wortelnoten kast, in goede staat 196cm
Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G
Haardscherm Louis Seize 18e eeuws, met origineel op metaal geschilderd schilderij met als voorstelling herders met vee bij een ruine.(oneffenheden schilderij door hitte, lichte beschadiging lijst) 144...
Antieke Friese dubbelklapper staartklok omstreeks 1800, met diverse geschilderde panelen, met eikenhoiten kast. 158cm cond:G
Antieke Duitse KPM plaquette omstreeks 1900 voorstellende een halfnaakte dame in de natuur, in goede staat 35x24,5cm Cond:G
Oude Pekingglazen vaas geel en rood 20e eeuw in goede staat 24x 13ø cm
Twee grote antieke Chinees porseleinen borden, familie verte 18e en 19e eeuws, met keizerlijke figuren, 4,5x24,2ø Cond:G
Grote skeletklok met sneck en maanstand, messing met glazen stolp 2e helft 20e eeuw 46x31x21cm Cond:G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.
Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Felicien Bobeldijk (Koog aan de Zaan 1876 - 1964 Amsterdam), olieverf op linnen, twee boerenkinderen voor het huis 67x50cm. Cond.: R
Antiek Duits geeboniseerd damesburo, Gründerzeit omstreeks 1880 met schildpad belijmde lades (9lades) heeft oiit opstand gehad. 101x63x102cm Cond:G
Groot bronzen kunstwerk op marmeren sokkel, naakte mannelijk figuur. 2e helft 20e eeuw. 66cm in goede staat.
Elegante Art Deco ring GG 585/000 met diamant en robijn. Bijzondere Art Deco ring, langwerpig model met in het midden een briljant geslepen diamant, ca 0.30 crt. SI/W Om de diamant zitten 32 kleine di...
Monogram mogelijk Marius Bauer, M.B of W.S. oosters landschap aquarel op papier 25x20 Cond: G
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 streekslot. Prachtig 3 rijig bloedkoralen collier, ø4x6 mm, bevestigd aan een antieke vierkante streeksluiting bewerkt met filigrain en knopjes. Voorzien van fr...
antieke vuurvergulde bronzen figuren pendule met touwtjesslinger, achtdaags uurwerk en halfuurslag.+\- 1840 (wijzerplaat later) Cond:G 37 cm.
Originele Black Forest tafelklok omstreeks 1870 met eikenbladdecor, bokje en roofvogel, in zeer goede originele staat met origineel Frans uurwerk St Marti (wijzers mogelijk niet origineel) stil uurwer...
Kleine antiek Chinese Yixing theepot 19e eeuws of ouder (gemerkt zeer) verfijnd gemaakt, in zeer goede staat 7,5x10,3x6,4ø
Ype Wenning Leeuwarden 1897-Wassenaar 1959 verso, gezicht op Leidschendam met koeien, olieverf op linnen 41x31cm Cond:G
Gesigneerd G. Lapchine ca. 1930 Russiche school , olieverf op linnen, vissersboten op zee 66x99cm. Cond.: G
J.W. van Trirum interieur met spelende poezen olieverf op paneel 24x18cm Cond:G
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G
Black Forrest tafelkoekoeksklok 19e eeuws met eikenblad snijwerk, in goede originele staat 60x42x18cm
Zwart lederen bank met houten rugleuning, 21e eeuw in goede staat. 87x190x77cm
Zwaar antiek gietijzeren gegoten beeld voorstellend een paard met veulen omstreeks 1920, met Russische gietstempels . 34x33x26 Cond:G
Chinees 19e eeuws zwaard, gemaakt van been, handgesneden met figurendecors en bronzen beslag. In goede originele staat 89cm.
Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G
Kleine antieke Chinese Yixing theepot, 19e eeuws of ouder, gemerkt, in zeer goede staat (zeer verfijnd gemaakt) 5x8,5x5,3ø Cond:G
Oude Chinese Quan Yin Blanc de Chine 20e eeuw Chip van console 37,5cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Chinese man in bergen 94x77cm. Cond.: R-G
Grote 17e eeuwse staande smeedijzeren verstelbare blaker (gotiek-Renaissance)180cm. Cond:G
Groot Russisch verguld jagersmes, met verguld en damast lemet en gegraveerde schede met tijgerdecor (lik workshops) met officiele Russische export papieren, gekregen als relatiegeschenk, getaxeerde wa...
Groot Russisch verguld jagersmes met gravering en wolken en herten decor, deels gegraveerd en verguld lemet (lik workshops) met officiele Russische export papieren(gekregen als relatiegeschenk) getaxe...
Antieke wortelnoten kist met messing beslag en ivoor (ivoor beschadigd) 17x23x12,5cm. Cond.: R
Vijf antieke eikenhouten gestoken Mechelse stoelen met goede velours stoffering in zeer goede staat 116x43x50cm.
Twee zeldzame 17e 18e eeuwse Kang Xy borden met figuur en tuin decor. 21,6cmø Cond:G
Prachtige zeldzame oude Chinees porseleinen dubbelvaas 20e eeuw (gemerkt) met decor van flora en goud. Fijne beschildering 40x20,5x14,5cm. Cond.: G
Twee oude zuilpostamenten, tuindecoratie van zandsteen, 19e eeuw, lichte erosie 57x32ø Cond:R/G
Uiterst zeldzame 16e-17e eeuwse Italiaanse Fayence Albarello (apothekerspot) beschilderd met floraal decor en een man met hoofddeksel. Bovenrand gaaf, onderrand 2 kleine chips, verder in goede origine...