Johannes Hendrik Weissenbruch (Den Haag 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, zeilboot met figuren in een rivier (iets verkleurd) 44x26cm. Cond.: G
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Hendricus Anthonius Dievenbach (Haarlem 1872 - 1946 Laren), olieverf op linnen, boer met ezel 36x30cm. Cond.: G
A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G
Henry Schouten ( 1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G
Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G
Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G
Herman Brood (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), acryl op linnen, voorstelling Formule 1 80x100cm. (met origineel taxatierapport van Koos van Dijk, management Herman Brood) Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel, eenden aan de waterkant 24x18cm. Cond.: G
Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G
Frans Mortelmans? ca. 1930 (vermoedelijk Frans Mortelmans Belgische School 1865 - 1936), olieverf op linnen, stilleven 40x30cm. Cond.: G
Jan Fabius (Delft 1820 - 1889 Amsterdam, leerling van J.W. Pieneman), olieverf op linnen, getiteld "openbare verkoping". Oudere doublering en restauratie (inclusief taxatierapport van FL. 37.500 gulde...
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, twee fantasiefiguren 20x14cm. Cond.: G
Nadja Bernard Recihelts ca. 1950 (Duitse School), olieverf op linnen, binnenplaats met boerin en kippen 24x30cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op linnen, twee fantasiefiguren getiteld "De Krog en de kip" 60x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, bedelen bij de keringang 46x50cm. Cond.: G
Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G
Hendrik Pieter Koekkoek (1843 - 1890), olieverf op paneel, romantisch zomers landschap met figuren 49x35cm. Cond.: R-G
Baartman? ca. 1940, olieverf op paneel, boerderij met bloeiende fruitbomen 35x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1800 (Duitse School?), olieverf op linnen, landschao met figuren en Fachwerkhuizen 65x44cm. Cond.: R
Johannes RZ Jelgershuis 1812 (leeuwarden 1770 - 1836 Amsterdam (diverse musea)), olieverf op paneel, handwerkende Hollandse vrouw in interieur met lichtval 30x25cm. Cond.: G
R. Arden ca. 1900, aquarel op papier, kerk van Katwijk 36x27cm. Cond.: G
P. Renard 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht met spelende figuren 90x60cm. Cond.: G
Tweeluik Michael van den Besselaar ( 1954 - ), olieverf op linnen, "Action men" diverse tentoonstellingen o.a. Pulchri Studion 2004, USA, etc. 120x150cm. Cond.: G
Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G
Gert Stegeman ( 1858 Aalten - 1940 Arnhem), olieverf op linnen, Doorwerth veldwachtershuisje 1933, 51x61cm. Cond.: G
J. Buizer ( Jan Buizer 1873 - 1944), olieverf op linnen, Hollands landschap met sloot, boerenhoeve, boer en koeien bij avond (melktijd), groot werk 125x167cm. Cond.: G
TheKla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G
H. Peerson 41 (Engelse School), olieverf op paneel, tijgerkop 32x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (verso gegraveerd P.W en restetiket Wouwermans), olieverf op paneel, soldatenkamp met vele figuren en paard 49,5x37,5cm. Cond.: G
Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, "Paringsdans" 23x34cm. Cond.: G
Gesigneerd Herman ten Kate ca. 1880, olieverf op paneel, havengezicht met figuren 32x21cm. Cond.: G
Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, kubus met vlieg 58x77cm. Cond.: G
H. Bogman junior ( 1890 Den Haag - ), olieverf op paneel, gezicht op kerk 23,5x13,5cm. Cond.: G
H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands ijsgezicht 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, interieur met moeder en 2 kinderen aan de eettafel 30x40cm. Cond.: R-G
Willen Oppenoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boer in paardenkar 60x40cm. Cond.: G
Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G
H(Herman).J. Wijngaard (1922 - 2012), olieverf op linnen, gezicht op IJssel met boten 60x90cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G
Ter Meulen ca. 1900 (toegeschreven aan Frans Dieter ter Meulen 1843 - 1927), olieverf op linnen, spinnende vrouw in Larensch interieur 30x26cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), olieverf op paneel, schroef met bal 60x80cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G
Pit van Loo (Winsum 1905 - Groningen), pastel op papier, middeleeuws stilleven 51x41cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, botters op het strand 60x80cm. Cond.: G
K. Beefster 1914 (Hollandse of Belgische School), olieverf op linnen, boereninterieur met boerin en kind 100x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, interieur met dokter, figuren en boek anatomie 48x41cm. Cond.: G
10 Copy Prints naar Andy Warhol van diverse bekende personen, druk op papier, 92x92cm. Cond.: G
Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R
Jan B. Pospisil (Zweedse School), olieverf op linnen, Fjord met vissersboot 35x27cm. Cond.: G
H. Ripasin? ca. 1950 (Indonesische School), olieverf op paneel, twee Indonesische vrouwen bij ruïne 49x58cm. Cond.: G
Fevre ca. 1950, olieverf op linnen, stadsgezicht Parijs met vele figuren 36x26cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R
B.C. Koekkoek? 19e eeuw, tekening op papier, hooiwagen 16x11cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op paneel, fantasiefiguren met blauwe achtergrond 100x70cm. Cond.: G
Chinese school, olieverf op linnen, naakte vrouw op lelie-blad 120x80cm. Cond.: G
N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G
B.J.C. Weingärtner 1863 (Duitse School), olieverf op linnen, riviergezicht met huizen en figuren 56x40cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloem 54x66cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vrouw bij kind in wieg 35x25cm. Cond.: G
Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, romantisch verliefd paar in landschap 32x40cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam, gemengde techniek op papier, stadsgezicht Parijs 53x73cm. Cond.: G
Jan Wiegers '43 ( 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op linnen, Delfts schotel met fruit 37x32cm. Cond.: G
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G
W. Rip ca. 1900 (vermoedelijk Willem Rip), olieverf op paneel, Hollands polderlandschap met molen 13x18cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1995 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 60x80cm. Cond.: G
Jan Korthals (Amsterdam 1916 - 1972), olieverf op linnen, berglandschap met dorp 50x60cm. Cond.: G
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
G. Vijgh 19e eeuw (Hollandse School), olieverf op linnen, riviergezicht met eenden, fuik en visser 79x56cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G
Hollandse 17e eeuwse landkaart van Blaeuw, Frisia Amstelodani Guiljelm. Blaeuw excudit, verkleurd en vlekken 48x38cm. Cond.: R
Landkaart 17e eeuw, ets op papier, Frederio de Wit 1671 Carta Nova accurate del passagio et strada.... 57x47cm. Cond.: G
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, Mediterraanse haven 30x40cm. Cond.: G
Hollandse landkaart 17e-18e eeuw, Comitatus Bentheim et Steinfurt, Ioanne Westenberg m. doct. et math, ets op papier, landkaart met vergulding 47x34,5cm. Cond.: R
Louis '26 of Lovis '26, olieverf op paneel, stilleven met strijkijzers, kruik en schaal op tafel (verso Franse tekst) 44x54cm. Cond.: G
Hal Wichers ( Ned. Indië 1893 - 1968 Nijmegen), olieverf op paneel, rotsachtige kust 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, 2 vazen met bloemen en fruit 68x81cm. Cond.: G
Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
C. Wolter ca. 1940, olieverf op linnen, landschap met paardenwagen en boer 30x40cm. Cond.: G
Josse Impens (1846 - 1905 Belgische School), olieverf op linnen, man bij fornuis 35x28cm. Cond.: G
K. (Karel) de Bondt 1947 ( 1888 - 1973 België), olieverf op paneel, knielende vrouw met schaap en lam 35x40cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met bloemenkraam en figuren 50x60cm. Cond.: G
C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G
Hollandse School 19e eeuw (naar P.G. vertin), olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x22cm. Cond.: G
Henry Fredriksson (Zweedse School), olieverf op linnen, vos in winters landschap 55x39cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, stadsgezicht met vele figuren 46x60cm. Cond.: G
Negen oude erotische sepia tekeningen met monogram S.M. 1906 of S.E., sepia op papier, diverse humoristische erotische werken (gedetailleerd) 19x26cm. Cond.: G