Collectie met 50 boeken over Twente met o.a: dialectkunde, atlas buitenplaatsen, De Haverzaten Land Leu en Leven, Herinneringen aan twente, Jan Jans landelijke bouwkunst etc. Zeer interessant kavel.
Decoratieve oude bewerkte buffelschedel met Oosters decor, boedhahoofd en flora in goede staat 60x70x20cm.
Grote Duitse Historisme sier-wandschotel met handgeschilderd damesportret op keramieken schotel (verso gemerkt) ca. 1880 met metalen omranding ø42cm. Cond.: G
Grote oude bewerkte messing lamp met 3 putti en guirlandes 2e helft 20e eeuw in goede staat 34x30x30cm.
Zeer grote Hollandse 18e-19e eeuwse koperen wandschotel (doopschotel?) met doorsnede van 64cm. in zeer goede staat 13,5xø64cm.
Oude figuren-tafellamp ca. 1920 met putti (huwelijk), nieuwe kabel, H.: 45cm. Cond.: R-G
Drie 19e eeuwse parelmoer belijmde doosjes (1x theedoos en 2x lepeldoosje). Stukjes los (aantal wel erbij) 11-16cm. Cond.: R
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (27 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.
Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G
Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.
Grote 19e eeuwse wortelnoten Engelse barometer, gesigneerd C.W. Dixey optician tothe Queen Lonson kwikbuis is kapot. verder cond G 106x33x6cm.
Diverse jaargangen (3,5) Donald Duck stripboeken gebundeld in 7 boeken. Jaargangen 1956, 1957, 1958 (halve jaargang) en 1959. In redelijk tot goede staat 23x19x25cm.
Kopie van "Offizium der Madonna Vlaanderen om 1500" door Belser Faksimile. Boek met houder 22,5x15,5x6cm. Cond.: G
Sabel met bronzen heft en lederen schede, 19e eeuw met originele patina (oxidatie lemmet) 84cm. Cond.: G
Oude lederen magazijnhouder met daarin 2 magazijnen (onduidelijk gemerkt) nw 37926, 1e helft 20e eeuw 12x7x4cm. Cond.: G
Bronzen trommelrevolver ca. 1900, onschadelijk en schroef mist 18,5cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse Oosterse sabels in goede originele staat (oxidatie) 85cm.
Drie antieke bronzen vijzels: 1x Spaans 17e eeuw met sierribben en stamper 7,5xø12cm. en 2x hoge vijzels met stampers 17e-18e eeuw 14,5xø16cm. en 17xø18,5cm. Cond.: G
Oude Japanse lakdoos rood/zwart met waaierdecor, ingesneden 20e eeuw 10x32x23cm. Cond.: G
Houten beschilderde speelgoed kar ca. 1900 in goede staat 28x70x20cm. Cond.:G
Twee houten strik-wandlampen in Louis Seize stijl ca. 1900 (goudkleurig) 52cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen 15-lichts hanglamp met glazen pegels 2e helft 20e eeuw 65xø67cm. Cond.: G
P.C. Hooft - Nederlandsche Historien, sedert de Ooverdraght der heerschappije van Kaizar Kaarel den Vyfden Kooning Philips zynen Zoon, tot de doodt des Prinsen van Oranje met het vervolgh tot het eind...
Mankes - Zernike, A. en R.N. Roland-Holst - Jan Mankes. - Utrecht, Van Es, 1923. - opnieuw gebonden. Compleet en in goede staat. Alle illustraties aanwezig. Vernieuwse gemarmerde band van goede kwalit...
Twee dienbladen: 1x koper 19e eeuws en 1x Jugendstil, keramieken met floraal decor ca. 1900, 55-57cm. Cond.: G
Prachtige houten met lederen akten koffer, gemerkt Presto met combinatieslot (notenhout) 2e helft 20e eeuw 9x38x50cm. Cond.: G
Twee S.T.Dupont zakaanstekers. Vergulde aanstekers, 36x11x56 mm en 34x13x58 mm, beiden voorzien van een bewerkt oppervlak met klein ruitvormig motief. Typenummers: 1328AB en 85BAF16. Eén voorzien van ...
Aansteker S.T. Dupont. Vergulde zakaansteker met geribbeld motief 37x11x62mm, in originele verpakking. Typenummer 84ERJ68 Cond R-G
Aansteker S.T. Dupont. Vergulde zakaansteker, 35x14x 46 mm, met fraaie diagonale lijnbewerking. Typenummer A0AE87 In originele doos Cond G
Twaalf boeken geschreven door Violet le Duc o.a: Encyclopedia Medievale en Dictionaire L'Architecturte (antiquarisch) Francaise Cond.: G
Twee empire stijl vergulde bronzen coupes ca. 1880 met zwart marmer. Minimale chips en 1 voet is gerestaureerd 27x16x20cm. Cond.: R
Drie 19e eeuwse koperen emmers: 1x grote kopergenagelde hengselbak, 1x kleinere kopergenagelde hengselbak en 1x koperen bak met grepen 24-ø45cm. Cond.: G
Grote metalen toverlantaarn met diverse afbeeldingen op glas ca. 1930 in houten kist. Optica lens en electrisch, 11 kistje met diverse voorstellingen 39x69x25cm. Cond.: G
Oude decoratieve trechter-grammofoon 2e helft 20e eeuw (functies niet getest) 70x36x46cm. Cond.: G
Antiek wandreliëf van de Hollandsche scheepvaart 1813 - 1863 "Geen Nederlander zonder Oranje", havengezicht met vele figuren, soldaten en boten (koper of legering). Houten lijst gepolychromeerd 5xø27c...
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Twee prachtige marmer met bronzen kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw in goede staat 40xø15cm. Cond.: G
Twee oude bisquit porseleinen lampen in empire stijl, 2e helft 20e eeuw 42xø25cm. Cond.: G
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw 25xø60cm. Cond.: G
Twee antieke handbeschilderde lakdozen Rusland 20e eeuw: 1x kerkvoorstelling en gesigneerd, 1x steigerend paard 10-15cm. Cond.: G
Decoratieve wijnkist voor 2 wijnflessen met leder bekleed en Chinees handgeschilderd decor in goede staat 26x34x15cm.
Vijf 19e eeuwse religieuze Bronzen ikonen en kruizen. 2 met emaille , 2 in goede originele staat. 6-11 cm. Cond Goed