Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

23. Januariveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 9. Januar 2015 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Schalen
Ergebnis: 20 EUR

Drie 19e eeuwse porseleinen schalen (2 gelijksoortig) 30-32cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Herman ten Kate
Ergebnis: 575 EUR

Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G

2 Delen divers
Ergebnis: 25 EUR

Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.

4 Delen porselein
Startpreis 15 EUR

Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...

Schilderij, botters
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, botters op het strand 60x80cm. Cond.: G

5 Engelse kandelaars
Startpreis 70 EUR

Vijf Engelse antieke messing kaarskandelaars 19e eeuw (2 sets en 1 losse kandelaar) 20-24cm. Cond.: G

Yixing trekpotje
Ergebnis: 70 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.

Ovaal schilderij
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, romantisch verliefd paar in landschap 32x40cm. Cond.: G

Bajonet
Startpreis 70 EUR

Bajonet 19e eeuw met originele schede, nr. 508 in goede originele staat 64cm.

Schilderij
Ergebnis: 150 EUR

Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G

Fritz Klee 1948
Startpreis 40 EUR

Fritz Klee 1948 ( 1876 - 1976 Duitse School), krijttekeningen op papier, abstracte compositie 23x32cm. Cond.: G

Schilderij, landschap met paard
Startpreis 300 EUR

Calizolari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G