Gesigneerd Herman ten Kate 1874, olieverf op paneel, stadsgezicht met markt en vele figuren 32x21cm. Cond.: G
Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.
Onduidelijk gesigneerd (Duitse School), olieverf op linnen, botters op het strand 60x80cm. Cond.: G
Vijf Engelse antieke messing kaarskandelaars 19e eeuw (2 sets en 1 losse kandelaar) 20-24cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot in pompoenvorm 20e eeuw in goede staat (gemerkt) 7x15xø10cm.
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, romantisch verliefd paar in landschap 32x40cm. Cond.: G
Bajonet 19e eeuw met originele schede, nr. 508 in goede originele staat 64cm.
Verso getiteld 19e eeuw "The Borrciate" (study for a painting in the imitation of the Industrie of all New York 1853, olieverf op schilderskarton, treurende vrouw met boek 28,5x23cm. Cond.: G
Calizolari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G